תזכורת: המעבר למודעות טקסט מורחבות יסתיים ב-31 בינואר 2017

אנחנו רוצים להזכיר לכם שהחל מ-31 בינואר ניתן יהיה להשתמש רק בפורמט של מודעות טקסט מורחבות כדי ליצור ולערוך מודעות טקסט. כבר לא תהיה לכם אפשרות ליצור מודעות טקסט רגילות. עם זאת, אף על פי שזה תאריך האחרון שבו יתאפשר ליצור מודעות טקסט רגילות, מודעות קיימות בפורמט הזה ימשיכו להופיע.

מודעות טקסט מורחבות יכולות להניב תוצאות מעולות, בעיקר אם מקפידים לבדוק קריאייטיבים חדשים.

בזמן שאתם משפרים את המודעות שלכם, זכרו את השיטות המומלצות הבאות:

  • צרו כמה גרסאות של המודעות. נסו ליצור לפחות שלוש עד חמש מודעות בכל קבוצה.
  • אל תשביתו את מודעות הטקסט הרגילותלא תוכלו ליצור מודעות חדשות בפורמט זה, אבל המודעות הקיימות יוכלו להמשיך לפעול. אל תמחקו אותן כל עוד הן מקבלות הופעות והמסר שלהן עדכני.
  • תכננו לבצע אופטימיזציה של סבב המודעות על סמך יעדי קליקים או המרות. האפשרויות האלה נותנות עדיפות למודעות שיש סיכוי גדול לכך שיניבו תוצאות טובות יותר.
  • בדקו בעיקר את הכותרות. זהו החלק החשוב ביותר במודעות.
  • שקלו להשתמש בכותרות קצרות יותר אם אתם כוללים בהן פרטים כמו מונחים ספציפיים למותג. במקרים כאלה ייתכן שאין צורך במידע נוסף.
  • חזרו על הצגת מודעות חדשות בהתבסס על קריאייטיבים שהניבו בעבר ביצועים טובים. אם יש קריאייטיב שכבר עובד טוב - כדאי ללמוד ממנו.
  • אם ההקשר מתאים, הוסיפו לכותרות ארוכות מונחים משאילתות של משתמשים וממילות המפתח שלכם.

בנוסף לשיטות המומלצות האלה, זכרו שלאחר 31 בינואר תוכלו אמנם להשהות מודעות טקסט רגילות ולהמשיך בהצגתן, אך מומלץ ליצור מודעות טקסט מורחבות.

כחלק מההכנות שלכם לקראת השינוי, שלאחריו תוכלו ליצור מודעות טקסט חדשות רק בפורמט מודעות טקסט מורחבות, אנחנו ממליצים לכם לעיין במדריך השיטות המומלצות ליצירת מודעות אפקטיביות או לצפות בHangout בשידור חי שאירחנו לאחרונה. השתמשו בעורך AdWords, ב-AdWords API, או בכלי העזרה למעבר אל מודעות טקסט מורחבות כדי לבצע את השינויים האלה בכל המודעות בחשבון.


פורסם על-ידי סנתהיל האריראמאזאמי, מנהל מוצר בכיר, Ad Formats