גלו את היתרונות של חוויית AdWords החדשה

ב-2016 הצגנו את חוויית AdWords חדשה ואפילו שיתפנו בהצצה מוקדמת לעבודה עם הגרסה החדשה. מהרגע הראשון, השאלה שהנחתה אותנו הייתה "איך אפשר לשדרג את AdWords כך שהמוצר יהיה עדכני ב-15 השנים הבאות כמו שהיה ב-15 השנים שעברו מאז שהושק?" במהלך השנים שהשקענו בתהליך, נפגשנו עם הרבה משתמשים, מרמה של מומחים ועד לרמת משתמשים מתחילים, מתחומים שונים וממקומות שונים בעולם, כדי להבין אילו תכונות עובדות היטב ומה אפשר לשפר.

למדנו הרבה, ומה שלמדנו עזר לנו לעצב את המוצר שבנינו. המסקנה הראשונה שלנו הייתה שאנחנו צריכים לייחס יותר חשיבות להתמקדות של מערכת AdWords בעסק של המשתמש ופחות חשיבות לתכונות. הנתונים שחשובים למשתמשים צריכים להיות זמינים להם בקלות. ולבסוף, הבנו שהכלים שמשמשים לביצוע פעולות צריכים להיות פשוטים אבל חזקים.

המסקנות הללו משתלבות בחוויה החדשה במגוון דרכים. לדוגמה, דף הסקירה הכללית החדש מציף תובנות רלוונטיות לגבי החשבון ועוזר למשתמשים להבין את המשמעות שלהן כדי שיוכלו לפעול בהתאם. סידרנו את הבלגן ופישטנו את הניווט כדי שאפשר יהיה להספיק יותר בפחות זמן. ובחודשים הקרובים אנחנו מתכננים להשיק כלים חדשים, שלא היו קיימים בגרסאות קודמות, ושיעזרו למשתמשים למצוא דרכים חדשות להגיע ללקוחות.

לא מזמן נפגשתי עם כמה מפרסמים שאמרו לי שהחוויה החדשה "מהירה יותר", "אינטואיטיבית יותר" ושכמשתמשים בה "קל יותר לבצע משימות". המשוב הזה נותן לנו סיפוק רב כי זו בדיוק המטרה שהגדרנו לעצמנו, בנייה של פלטפורמה קלה לשימוש שתאפשר לכל משתמש להגיע ליעדים העסקיים הייחודיים שהוא מציב לעצמו.

ההתקדמות שלנו מאז ההכרזה במרץ הייתה משמעותית מאוד, ואני שמח לעדכן שבחודשים הקרובים נפתח את חוויית AdWords החדשה לעוד משתמשים. לחלק מהמשתמשים היא תוצג באופן אוטומטי כשייכנסו ל-AdWords ולמשתמשים אחרים תוצג הודעה שתזמין אותם לנסות את החוויה החדשה*. אומנם לא כולם יקבלו גישה לחוויה החדשה באותו זמן, אבל אנחנו ממליצים למי שכן יקבלו גישה אליה להתנסות בשימוש בה, לקבל תובנות חדשות ולספק לנו משוב שיאפשר לנו להמשיך לבצע בה שיפורים ולהשיק אותה לעוד מפרסמים.

דוגמאות לכרטיסי 'סקירה כללית'**

אני ממליץ למי שמתחילים לעבוד עם חוויית AdWords החדשה לעבור את הסיור המודרך כדי להכיר את האפשרויות הקיימות בה. אנחנו מעדכנים גם את מרכז העזרה של AdWords כך שיספק תמיכה נוספת למשתמשים שמנסים להכיר את התכונות החדשות.

נשמח להמשיך בתהליך בשנת 2017 ולשתף עוד משתמשים בחוויית AdWords החדשה.

פורסם על ידי ג'רי דישלר, סמנכ"ל ניהול מוצר, AdWords

* אנחנו מתבססים על כמה גורמים כדי לקבוע למי יישלחו הזמנות, כולל התכונות שאותם מפרסמים משתמשים בהן
** בקרוב נשיק את התכונות 'ביצועי קמפיינים', 'דוח מכירות פומביות' וכרטיסי 'מקומות'