זוהי תקופת החגים במדינות רבות בחו"ל, ומיליוני אנשים ברחבי העולם מצפים בקוצר רוח לקרוע את נייר העטיפה מהמכשירים החדשים שלהם ולהוריד את האפליקציות המועדפות עליהם. מבחר האפליקציות העצום של ימינו מחייב מותגים ומפתחים להציע חוויות מהנות ושימושיות כדי להתבלט בשטח.

לאחרונה הצגנו את הדור הבא של קמפיינים אוניברסליים לאפליקציות כדי לעזור למשווקים להציג את האפליקציות שלהם ללקוחות iOS ו-Android החשובים ביותר, על סמך היעדים העסקיים הספציפיים שלהם. היום אנחנו מכריזים על שלושה חידושים שבזכותם הקמפיינים שלכם לאפליקציות בתקופת החגים והקניות יהיו יעילים ומעניינים יותר.

AutoDirector - ליצור בקלות מודעות וידאו איכותיותאנשים אוהבים לצפות בווידאו, ולמעלה ממיליארד משתמשים ברחבי העולם[1] נכנסים ל-YouTube כדי לחפש סרטונים לצפייה. 

עכשיו מפרסמים שמשתמשים בקמפיינים אוניברסליים לאפליקציות יכולים להציג בקלות את האפליקציה שלהם בפעולה תוך שימוש בתמונות, בצליל ובתנועה באמצעות AutoDirector – כלי חדשני שיוצר באופן אוטומטי מודעות וידאו איכותיות ומרתקות. 

AutoDirector אוסף את התיאור והדירוגים של האפליקציה שלכם, בוחר את התמונות הטובות ביותר של האפליקציה מ-App Store או מ-Google Play, ואפילו בוחר את המוזיקה שתשמש כפסקול במודעה המפרסמת את האפליקציה. המודלים שלנו ללמידה חישובית פועלים מאחורי הקלעים כדי לקבוע איזו גרסה של הסרטונים האלה ב-YouTube וביותר ממיליון האפליקציות הקיימות ברשת המדיה של Google מעודדת אנשים רבים יותר להתקין את האפליקציה שלכם ולקיים איתה אינטראקציה.


סרטון לקידום אפליקציה שנוצר באמצעות AutoDirector עבור אפליקציית הקניות הברזילאית OLX


מפרסמים בכל רחבי העולם משתמשים בסרטונים שנוצרו באמצעות AutoDirector כדי לשפר את ההחזר על ההשקעה שלהם בקמפיינים אוניברסליים לאפליקציות. לדברי קאיו פררה, מנהל Performance Marketing ב-OLX ברזיל: "הסרטונים החדשים שנוצרו באמצעות AutoDirector עזרו לצוות Performance Marketing של OLX להשיג 78% יותר המרות דרך AdWords... מדהים!״ למידע נוסף


דרכים חדשות להציג את האפליקציה שלכם ב-Google Playאנשים מגלים אפליקציות בדרכים שונות, וכמעט חצי מהמשתמשים מוצאים אפליקציות חדשות בזמן שהם גולשים בחנות האפליקציות בטלפון שלהם[2]. 

היום אנחנו מכריזים על אפשרות חדשה למיקום מודעות ב-Google Play, אפשרות בלעדית למפרסמים שמפעילים קמפיינים אוניברסליים לאפליקציות. כשאנשים בוחנים אפליקציות בחנות Google Play, הם יכולים לראות מודעות בתצוגת קרוסלה לצד המלצות על אפליקציות אחרות. לדוגמה, אנחנו יכולים להציע משחק חדש כגון Tap Paradise Cove למשתמשים שמתקינים את אפליקציית YouTube Gaming.


המלצה על Tap Paradise Cove המוצגת למשתמש לאחר שהתקין את אפליקציית YouTube Gamingאנחנו ממליצים למפרסמים לעקוב אחר הקמפיינים שלהם, מפני שייתכנו כמה שינויים טבעיים בביצועים לאחר השקת המיקומים החדשים.

שימוש בנתוני Play לחיפוש משתמשים שיש סיכוי גבוה שיבצעו רכישהכמובן, הכי טוב להופיע במקום בולט ומרכזי ב-Google Play כאשר משתמשים מחפשים אפליקציות קשורות להורדה. עם זאת, לא פשוט למצוא לקוחות שיש סיכוי גבוה שיקיימו אינטראקציה עם האפליקציה שלכם לאחר ההתקנה.

עכשיו יש דרך קלה הרבה יותר למצוא את הלקוחות החשובים האלה. מפתחים ל-Android שמשתמשים בחיוב בתוך האפליקציה יכולים עכשיו לספור רכישות מתוך האפליקציה בתור המרות ב-AdWords ללא כל אינטגרציה טכנית. לאחר מכן ניתן להשתמש בקמפיינים אוניברסליים לאפליקציות כדי למצוא באופן אוטומטי עוד משתמשים חשובים כאלה, שקיימת סבירות גבוהה יותר שיבצעו בעתיד רכישות מתוך האפליקציה. אפשרויות לדיווח על המרות באפליקציה בעזרת קמפיינים אוניברסליים לאפליקציות ב-AdWords

וזה עוד לא הכל. מפתחים ל-Android ול-iOS יכולים להגדיר פעולות חשובות בתוך האפליקציה – החל בסיום מוצלח של רמה ב-Tap Paradise Cove וכלה בהרשמה ל-HBO Now או בהצגת חדר מלון פנוי ב-trivago – ולמצוא משתמשים חדשים שסביר יותר שיבצעו את הפעולות האלה. מפרסמים יכולים לשלב נתוני המרות בתוך האפליקציה עם AdWords בעזרת Firebase Analytics או ספקי מדידה חיצוניים אחרים. 

יותר מארבעה מיליון אפליקציות מתחרות על תשומת הלב של המשתמשים בתקופת החגים והקניות הנוכחית. הודות לחידושים האלה, אנחנו מקווים שקמפיינים אוניברסליים לאפליקציות יקלו עליכם להגיע למשתמשים שיתקינו את האפליקציה שלכם וימשיכו להשתמש בה גם במהלך השנה הבאה. 

פורסם על ידי סיסי הסיאו, מנהלת מוצר, פרסום אפליקציות לניידים
רוצים לדעת מה עוד כדאי לכם לעשות לפני תקופת החגים והקניות? קראו את המדריך הרשמי למציאת משתמשי אפליקציות לנייד.[1] https://www.youtube.com/yt/press/iw/statistics.html
[2] Google/Ipsos, ארה"ב, "איך אנשים מגלים אפליקציות, משתמשים בהן ומקיימים איתן אינטראקציה", n=999, בהתבסס על משתמשים בסמארטפונים בגיל 16-64, ספטמבר 2016.