מוקדם יותר השנה השקנו את מודעות הטקסט המורחבות. מודעות אלה מאפשרות למפרסמים לספק יותר מידע על העסק במודעה שמיועדת לרשת החיפוש. מפרסמים רבים מדווחים על תוצאות מעולות בזכות פורמט המודעה הארוך יותר, אך יש מפרסמים שעדיין לומדים כיצד להשתמש בו בצורה אפקטיבית.

כדי לוודא שלמפרסמים יהיה מספיק זמן לבדוק את מודעות הטקסט המורחבות ולהתנסות בהן לקראת החגים, אנחנו דוחים את המועד האחרון לשדרוג הקריאייטיבים שלהם.

המועד החדש לעבור למודעות טקסט מורחבות הוא 31 בינואר 2017 (התאריך המקורי היה ב-26 באוקטובר 2016). משמעות הדבר היא שהחל מ-31 בינואר 2017 לא תוכלו ליצור או לערוך מודעות טקסט רגילות, אלא רק מודעות טקסט מורחבות. אם יש לכם מודעות טקסט רגילות, הן עדיין יוכלו להופיע.

מודעות טקסט מורחבות יכולות להניב תוצאות מעולות, בעיקר למפרסמים שהשקיעו בניסוח ובבדיקה של קריאייטיבים חדשים. אנו ממליצים שתשתמשו בזמן הנוסף כדי לבדוק ולהתנסות במודעות טקסט מורחבות משלכם.

ביצוע בדיקות לשיפור האיכות


בחודשים האחרונים בדקנו נתונים רבים של מודעות טקסט. הבדיקה איששה את מה שכבר ידענו: לאיכות המודעה יש חשיבות. תוספת טקסט לבדה לא תפתור בעיות ביצועים. חשוב להשקיע בכותרת ובטקסט הנוספים וליצור נוסח מושך ומשכנע.

כדי לעשות זאת, אנו ממליצים ליישם את השיטות המומלצות הבאות לאופטימיזציה של מודעות טקסט מורחבות:

  • נסו כמה גרסאות של מודעות הטקסט המורחבות. התנסו בגישות שונות לשימוש בתוספת התווים. מומלץ ליצור שלוש עד חמש מודעות חדשות בכל קבוצת מודעות.  מפרסמים שמנסים מספר קריאייטיבים מגיעים לביצועים טובים יותר.
  • בדקו בעיקר את הכותרות. הכותרות הן החלק החשוב ביותר במודעות, ועכשיו יש לכם שורה נוספת להתנסות איתה.
  • אם גישה מסוימת עבדה במודעות טקסט רגילות, השתמשו בה גם במודעות טקסט מורחבות. לדוגמה, אם אתם מציינים את המחיר או משתמשים בהכנסת מילת מפתח במודעת טקסט רגילה שמניבה ביצועים טובים, השתמשו בשיטות האלה גם במודעות הטקסט המורחבות.
  • כשאתם מציינים את המותג, נסו לנסח כותרות קצרות. לפעמים מספיקה רק כותרת בנוסח "שם החברה - האתר הרשמי". לא חובה להשתמש בכל התווים העומדים לרשותכם. נסו לנסח את תוכן המודעה בקצרה, בעיקר כשאתם משתמשים במונחים שאינם מצריכים הוספה של מידע רב.
  • המשיכו להציג את מודעות הטקסט הרגילות עד שהגרסאות החדשות יניבו באופן עקבי ביצועים טובים יותר מהן. מודעת טקסט מורחבת לא תניב בהכרח ביצועים טובים יותר רק כי יש בה יותר תווים. המשיכו להציג את המודעות עם הביצועים המובילים - בין אם הן ארוכות או קצרות.
  • בדקו את הביצועים של מודעות קיימות כדי לראות אילו כותרות ארוכות הניבו בעבר תוצאות טובות. כדאי להשתמש בשורת הכותרת הראשונה של מודעת טקסט רגילה בתור שורת הכותרת השנייה במודעות החדשות, בעיקר אם המודעה הישנה הניבה ביצועים טובים בעבר.

כיצד לעבור בצורה חלקה אל מודעות טקסט מורחבות


בנוסף לטיפים האלה, יש עוד כמה דברים שצריך להימנע מהם:

  • אל תשתמשו באותה מודעת טקסט מורחבת בקבוצות רבות של מודעות. המודעות צריכות להתאים לחיפושים שהמשתמשים מבצעים.
  • אל תוסיפו כותרת שנייה חדשה בלי לבדוק אם יש צורך לשנות את שאר תוכן המודעה. הוסיפו תוכן שיתאים לשאילתה ולשאר חלקי הקריאייטיב.
  • ודאו שמודעות הטקסט המורחבות עדיין רלוונטיות לשאילתה של המשתמש. נסחו את הטקסט על בסיס השאילתה.

שאילתה לדוגמה: מאמרים על מימון של לימודים אקדמיים  • חשוב לכלול תכונות ותועלות ספציפיות של המוצר שכבר הוכיחו כי הן מידע שמושך את המשתמשים. ציינו תועלות שונות במודעות שונות כדי לבדוק מה עובד בפורמט החדש.


משאבים נוספים


אם אתם עדיין לומדים את מודעות הטקסט המורחבות, עיינו בשיטות המומלצות שלנו ליצירת מודעות אפקטיביות.

אנחנו מאחלים לכם עונת חגים מוצלחת עם המון מודעות טקסט ידידותיות למשתמשים - רגילות ומורחבות.

פורסם על-ידי סנתהיל האריראמאזאמי, מנהל מוצר בכיר, פורמטים של מודעות