במהלך היום אנשים מחוברים למכשירים רבים, שבאמצעותם הם קונים, יוצרים קשר עם אחרים ונהנים מבידור. ממחשב נייד בעבודה ועד לטאבלט בסלון, אנחנו עוברים באופן רצוף וחלק בין מכשירים מסוגים שונים כדי לבצע פעולות שונות. למעשה, כמעט 40% מהקונים באינטרנט מתחילים את שלב המחקר בסמארפון ומבצעים את הרכישה הסופית במחשב או בטאבלט.1 מסיבה זו אנו משקיעים, כבר מספר שנים, בהמרות במכשיר אחר בחיפוש, ברשת המדיה ובקניות. מפרסמים מכל העולם מנצלים כיום את הערך המלא של הקמפיינים שלהם ב-AdWords תוך שימוש בנתונים ממכשירים מרובים להשגת עד 16% יותר המרות.

החל מהיום, המרות במכשיר אחר ידווחו ברמת מילת המפתח וניתן לכלול אותן בעמודה הראשית 'המרות', שכבר כוללת נתונים על מכירות באתר, שיחות טלפון והורדות אפליקציה. על ידי הצגת כל ההמרות במקום אחד, המפרסמים יכולים לקבל תובנה מעמיקה יותר לגבי הדרכים שבהן לקוחות יוצרים מעורבות עם העסק שלהם. בנוסף, עכשיו קל יותר לנקוט פעולה על סמך התובנות האלו: מאחר שכל ההמרות מוצגות באותה עמודה, ניתן להפעיל במהירות הצעות מחיר אוטומטיות כדי לבצע אופטימיזציה של ההמרות החשובות.
כדי להפעיל המרות במכשיר אחר בהצעות מחיר אוטומטיות, יש לבצע את שני הצעדים הפשוטים בחשבון AdWords מתוך 'כלים' > 'המרות':

1. בקטע 'הגדרות', ודאו שערך הצעת המחיר של המרה מוגדר ל'המרות' במקום ל'קליקים שהניבו המרות'. להזכירכם, המרות במכשיר אחר ואמצעי בקרה אחרים אינם זמינים עבור 'קליקים שהניבו המרות'.

2. לחצו על 'כלול המרות מתקדמות' וסמנו את התיבה כדי לכלול המרות במכשיר אחר והמרות מתקדמות אחרות בעמודת הדיווח 'המרות' ובהצעות מחיר אוטומטיות.
אנו מחויבים לעזור לכם להבין את סוגי ההמרות החדשים, המהווים חלק מעולם מרובה מסכים שמחובר כל העת, כדי שתוכלו לקבל את החלטות הפרסום הטובות ביותר שאפשר. היכנסו למרכז העזרה שלנו כדי ללמוד כיצד לכלול המרות במכשיר אחר בהצעות מחיר אוטומטיות.
פורסם על ידי ווילפרד יונג, מנהל מוצר בכיר, מתן הצעות מחיר ב-AdWords
1 השפעת החיפוש בנייד על רכישות בחנות, Google/Ipsos Media CT, אוגוסט 2015. רכישות שבוצעו במהלך שלושת החודשים האחרונים.