אנשים מגלים אפליקציות חדשות בדרכים רבות: חיפושים באינטרנט, המלצות המופיעות כשהם צופים בסרטונים האהובים עליהם והצעות בתוך אפליקציות המופיעות במשחקים לנייד. בתור מפתחי אפליקציות, אתם זקוקים לדרך שניתנת להתאמה ושתאפשר לכם להגיע דרך מגוון ערוצים ללקוחות בעלי הסבירות הגבוהה ביותר להתקין את האפליקציה שלכם.

 החל מהיום עומדת לרשות כל המפתחים והמפרסמים האפשרות קמפיין אוניברסלי באפליקציות. סוג חדש זה של קמפיין ב-AdWords מסייע לכם להתחבר למשתמשים באפליקציות דרך חיפוש Google, Google Play, YouTube ורשת המדיה של Google. בשלושה שלבים פשוטים בלבד תהיה לכם גישה לטווח הגעה שאין שני לו, ולקדם את האפליקציות שלכם ברשת ובפלטפורמות הגדולות ביותר בעולם. תוכלו ליצור קמפיין אוניברסלי באפליקציות דרך מסוף המפתחים של Google Play או דרך AdWords. למידע נוסף 
קמפיין אוניברסלי באפליקציות מקדם את האפליקציה שלכם ב-YouTube. כך אתם יכולים לבנות את המותג שלכם ולעודד התקנות דרך פלטפורמה בעלת יותר ממיליארד משתמשים שצופים במאות מיליוני שעות של תוכן מדי יוםהמודעות שלכם יכולות גם להגיע לקהלים ב-650,000 אפליקציות שמשתמשות בפלטפורמת AdMob וביותר משני מיליוני אתרים ברשת המדיה של Google. נקודה חשובה נוספת היא שקמפיינים אוניברסליים באפליקציות מגיעים לחיפושים תכליתייםכגון "אפליקציית כושרו"טיפים להגברת הפרודוקטיביות", המתבצעים במהלך היום בחיפוש Google, וכן ל"משחקי הרפתקאותול"משחקי חשיבהב-Google Play. כך המשתמש עשוי לראות את האפליקציה שלכם כאשר קיימת הסבירות הגבוהה ביותר שהוא מחפש אפליקציה חדשה להורדה.

קמפיין אוניברסלי באפליקציות הוא סוג קמפיין מרכזי שמשפר את טווח ההגעה שלכם ועוזר לכם להשיג מקסימום התקנות של אפליקציות ל-Android דרך המערך המלא של פלטפורמות המודעות של Google. תוכלו גם לחסוך זמן יקר הודות לאוטומטיזציה של הגדרת הקמפייןשל אופטימיזציית הקמפיין ושל ניהול החשבון השוטףמטרת האוטומטיזציה לעזור לכם לעמוד ביעדי התקנות האפליקציה שהגדרתםכגון נפח התקנות ומחיר להתקנה.

תחילת העבודה בשלושה שלבים פשוטים
כדי להתחיל להשתמש בקמפיין אוניברסלי באפליקציותעליכם להיכנס ל-AdWords או למסוף המפתחים של Google Play ולהזין כמה פרטים פשוטים:
1. כמה שורות של טקסט המודעה לתיאור האפליקציה שלכם וכן כתובת אתר ב-YouTube (אםיש לכם סרטון)
2. המיקומים והשפה שאליהם תרצו להגיע
3. התקציב היומי ומחיר היעד שלכם להתקנה

אנחנו נשתמש בתמונותבסרטונים ובתיאורים של האפליקציה מתוך רישום האפליקציה שלכם בחנות Google Play, וניצור פורמטים של מודעות שנראים נהדר בכל מקום שבו הם מופיעים.


 
  

מכאן ואילך המערכות שלנו יבצעו אופטימיזציה אוטומטית של הקמפיינים שלכם, וישתמשו בלמידה דינמית כדי להגדיל למקסימום את נפח התקנות האפליקציה במסגרת מחיר היעד שלכם להתקנה. איך עובדת מערכת הלמידה הדינמית שלנו

אנחנו בודקים גרסאות שונות של טקסט המודעה ושל תמונות האפליקציה שלכם בכל אחד מהרשתות והמוצרים הכשירים של Google כדי לקבוע מהן הווריאציות בעלות הביצועים המובילים. במהלך כל יום אנחנו גם פועלים להתאמה של הצעות מחיר כדי להשיג לכם התקנות רבות יותר ולאופטימיזציה של המיקוד שלכם לקהלים הנכונים. מכיוון שהמערכות שלנו מתעדכנות ומחפשות באופן שיטתי פלחים חדשים למיקוד, יצירת קמפיין אוניברסלי באפליקציות היא דרך אוטומטית וקלה לתחזוקה שבעזרתה תוכלו להמשיך ולהשיג משתמשים חדשים.


קמפיין אוניברסלי באפליקציות – סרטון הקדמה

מפתחים כבר מנצלים את הפשטות ואת נפח ההתקנות שניתן להשיג באמצעות קמפיין
אוניברסלי באפליקציות.


 

 
זוהי תקופה מרגשת למפתחים, תקופה שבה אנשים נעזרים באפליקציות כדי למצוא מידע ולבצע משימות יומיומיות. אנחנו ב-Google מחויבים יותר מאי פעם לחבור למפתחים במסע זה ולספק לכם את כל הכלים והשיטות המומלצות לקידום אפליקציות הנדרשים לכם כדי להניע את צמיחת העסקים שלכם.

חוסה מריה פרטוסה, מנהל השיווק של  Linio, משתף: "קמפיין אוניברסלי באפליקציות הוא דרך קלה לקדם את האפליקציה שלנו דרך חיפוש, Google Play, רשת המדיה של Google ו-YouTube. חיפשנו דרך לנצל את טווח ההגעה ואת הגודל של הרשתות של Google ולהתרחב לשווקים חדשים בלי שנצטרך לנהל כמה קמפיינים במקביל. מכיוון שבחרנו בקמפיין אוניברסלי אפליקציות, היינו צריכים להגדיר קמפיין אחד בלבד. באמצעותו השגנו יותר מ-10,000 התקנות חדשות בתוך חודש, ונפח ההתקנות נמצא במגמת עלייה במרוצת הזמן. בנוסף, המחיר להתקנה נמוך יותר ב-20% בהשוואה לערוצים אחרים".
"רצינו להאיץ את הצמיחה בשווקים חדשים, והקמפיין האוניברסלי באפליקציות עזר לנו להשיג את היעד בדרך פשוטה שניתנת להתאמה". בעזרת קמפיין אחד בלבד יכולנו להגיע לספורטאים המשתמשים בחיפוש Google, ב-Google Play, ברשת המדיה של Google, ב-YouTube וב-AdMob. הגדרת הקמפיין הייתה מהירה וקלה, וכבר בחודש הראשון הכפלנו את מספר ההתקנות בתשלום במדינות העיקריות מבלי לשנות את מחירי היעד שלנו להתקנה. הקמפיין האוניברסלי באפליקציות ימשיך להיות חלק מרכזי באסטרטגיית צירוף המשתמשים הגלובלית שלנו".-אנדרו טאצ'סטון, מנהל השיווק ב-Strava


פורסם על ידי סורוג'יט צ'טרג'י, מנהל, ניהול מוצר, מודעות חיפוש לנייד