בכל יום שישי אנו מפרסמים טיפים על Google+‎, כדי לעזור לבעלי האתרים להפיק את המרב מכל התכונות והמשאבים הזמינים. הקפד לחזור מדי שבוע ולגלות את העדכונים האחרונים בסדרת ההדרכה שלנו, 'ימי שישי החברתיים'!

מדי יום מפרסם אתר Epicurious.com של Condé Nast תוכן מקורי של העורכים שלו ושל מומחים מובילים לאוכל מרחבי העולם. האתר כולל למעלה מ-30,000 מתכונים מקצועיים שנוצרו ונוסו על ידי שפים ידועים, מבקרי מזון מהשורה הראשונה ומחברים מוכרים של ספרי בישול, וכן 200,000 מתכונים שנשלחו על ידי חברים-מנויים. Epicurious השיק את דף Google+ שלו בסוף השנה שעברה בלבד, וכבר השיג למעלה מ-2 מיליון עוקבים. ציון הדרך המרשים הושג הודות לשילוב של גורמים: התקנת כלים לשיתוף חברתי באתר Epicurious, פיתוח תוכן שהותאם במיוחד הן לממשק Google+ והן לקהל של האתר, וכן אימוץ של התכונות הייחודיות לפלטפורמה.

"התחלנו לחזות את הגידול על סמך גידול דומה ברשתות חדשות", מספרת ג'ניפר גנוש, מנהלת שיווק דיגיטלי לצרכנים ב-Condé Nast, על תחילת השימוש בפלטפורמה. "אך הגידול בפועל היה גבוה פי כמה מהצפוי. נפלא לראות זאת, וללא ספק זוהי הרשת הגדולה ביותר שלנו. העניינים באמת ממריאים".


מספר תכונות עיצוביות מדליקות באתר Epicurious.com עוזרות לאורחים לשתף תוכן, וליצור בקלות אינטראקציה עם דף Google+. האתר מציע סרגל צף לשיתוף חברתי בשוליים השמאליים, לצד מרבית התוכן, וכן מודול 'התחבר עם Epicurious’ שכולל רשתות חברתיות בחלק העליון של שורת המודעות. רשתות חברתיות אלו מופיעות גם בתבניות הדוא"ל של Epicurious.

Epicurious ממשיך לשפר את אסטרטגיית התוכן שלו, כדי להתאים לעוקבים ב-Google+ באופן הטוב ביותר. "אנו רוצים באמת להבין כיצד נוכל ליצור מעורבות בקרב משתמשים אלו ולהציע להם חוויה מעולה, ולאחר מכן, במידת האפשר, לגרום להם לחזור אל Epicurious.com בעתיד", מסבירה ג'ניפר. "מאחר שהקהל שלנו גדל, העורכים שלנו הגבירו את תדירות הפוסטים כדי שכל האנשים שעוקבים אחרינו ידעו שהם יוכלו למצוא מאמרים חדשים שפורסמו זה עתה". בדרך כלל הצוות מוסיף בין שלושה לחמישה פוסטים מדי יום, והצוות מצא כי תוכן חזותי ב-Google+ מניב תוצאות מצוינות.

הדוחות החברתיים ב-Google Analytics חושפים כי משתמשים שמגיעים אל Epicurious מ-Google+ מעורבים יותר מאשר אורחים שמגיעים מפלטפורמות אחרות של רשתות חברתיות. Google+ נמצא בין עשרת הגורמים המפנים החברתיים המובילים אל דפי Epicurious, ומשך הביקור הממוצע מ-Google+ ארוך ב-12% מזה של ביקורים מפלטפורמות אחרות של המדיה החברתית. בנוסף, מספר הדפים שנצפו בכל ביקור ממשתמשים אלו הוא בין הגבוהים ביותר בכל הפלטפורמות.

מה השלב הבא? צוות Epicurious מתכנן להשתמש ב-Hangouts – פונקציונליות איכותית לניהול שיחות ועידה בווידאו ב-Google+ – על מנת ליצור חוויות עמוקות אף יותר בקרב העוקבים, כולל סדנאות בישול וצ'אטים בלעדיים עם שפים מובילים.

רעב לעוד? קרא את תיאור המקרה המלא על השימוש של Epicurious.com ב-Google+, ואל תהסס להוסיף תגובה בדף AdSense+ שלנו לגבי סיפור זה.

פורסם על ידי ארלין לי - צוות Inside AdSense