ידע הוא כוח: נתונים המספקים תובנות על ביצועי החשבון והתנהגות משתמש יכולים לעזור לך לבצע אופטימיזציה של יישומי AdSense. על ידי קישור חשבון AdSense שלך ​​לחשבון Google Analytics חדש או קיים, תוכל לקבל גישה למידע נוסף שיכול לעזור לך לזהות הזדמנויות לייצר רווח מהתוכן שלך בצורה יעילה יותר.

הנה רק כמה מהשאלות שעליהן תוכל לענות כאשר תשלב את נתוני AdSense עם דוחות ב-Google Analytics:

כיצד משתמשים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלי? עם Analytics בדפי אתר, תהיה לך גישה אל הערכה חזותית של האופן שבו משתמשים מקיימים אינטראקציה עם דפי האינטרנט שלך. הערכה זו תוכל לסייע לך לזהות את המיקומים האסטרטגיים ביותר שבהם כדאי לך למקם מודעות.

מהיכן ומדוע אורחים עוזבים את האתר שלי? זהה דפים עם שיעורים גבוהים של יציאה מדף כניסה כדי לבדוק את אחוז האורחים המציגים דף אחד בלבד במהלך ביקור באתר שלך. משתמשים עשויים לנהוג כך בגלל סיבות שונות ומגוונות, אך תוכל לפעול כדי לספק חוויית משתמש טובה ככל האפשר, על ידי ביצוע אופטימיזציה של התוכן ושל יישום המודעות בדפים אלה.

אילו מקורות תנועה וכתובות אתרים תורמים הכי הרבה לרווחים שלי? זהה אילו דפים מייצרים את ההכנסה הגבוהה ביותר ב-AdSense, ולאחר מכן שכפל יישומים מוצלחים אלה בחלקים נוספים של האתר שלך. תוכל גם להגדיר ערוצים מותאמים אישית המניבים ביצועים טובים, כדי ליצור מיקומים אטרקטיביים שמפרסמים יוכלו למקד אליהם ספציפית. בנוסף, ערוך ניסויי תוכן ובדוק פריסות דפים שונות, כדי להשוות את הביצועים של ערכי מפתח.

כדי לקבל סוגי תובנות אלו ועוד, קשר את חשבונות AdSense ו-Analytics שלך. על סמך משוב של בעלי אתרים, שיפרנו לאחרונה את תהליך הקישור והפכנו אותו לפשוט יותר. זכור כי ניתן לקשר רק חשבון AdSense אחד לחשבון Google Analytics אחד, וכי עליך להתחבר ל-AdSense כ'מנהל מערכת' בחשבון Google Analytics. כדי להתחיל, בקר בקטע 'גישה והרשאה' בדף הגדרות החשבון בחשבון AdSense שלך ובצע את ההוראות. לפרטים נוספים, בקר במרכז העזרה של AdSense.

כדי לעזור לך להתחיל עם נתוני AdSense ב-Google Analytics ולהראות לך מידע רלוונטי במבט חטוף, יצרנו מרכז שליטה קל לשימוש זה. בחר באחד מהפרופילים שלך לייבוא, ותוכל להציג את הדוחות החשובים לך ביותר ולהתאים אותם אישית במהירות. תוכל לגשת אל מרכז השליטה בכל עת מהפרופיל הרלוונטי, על ידי לחיצה על הכרטיסייה 'דף הבית'.

האם יש לך משוב לגבי השימוש בדוחות Google Analytics או במרכז השליטה? אל תהסס לכתוב הערה בדף ה-G+ של AdSense ושתף את דעותיך עם בעלי אתרים נוספים.

פורסם על ידי מאט גודרידג' - מנהל מוצר AdSense