להציג את המסר המושלם במהלך תקופת החגים ומבצעי הקניות

ברגעים אלו ממש קונים נלהבים במדינות רבות בחו"ל גולשים באינטרנט ומחפשים מתנות בשביל חברים ובני משפחה לכבוד החגיםהחל בגאדג'טים המגניבים ביותר וכלה בטרנדים האחרונים. גם בארץ מורגשת חגיגת הקניות עם 'בלאק פריידיי', 'סייבר מאנדיי' ומבצעי סוף שנה אחרים. למעשה, 4 מתוך 5 אנשים שעורכים קניות מהסמארטפון בתקופת החגים משתמשים בסמארטפון שלהם ברגעי הפנאי או בזמן שהם עוסקים בפעילויות אחרות.1 לכן חשוב מאוד שהמודעות שלכם יוצגו בכל מקום ובכל רגע שבו אנשים משתמשים באפליקציות האהובות עליהם או גולשים באתרים המועדפים עליהם. כדי שתצליחו להגיע לצרכנים האלה עם המסר המתאים והמושלם בתקופת החגים והקניות הנוכחית, תוכלו להיעזר בחידושים האחרונים שלנו למודעות ברשת המדיה:

חוויה של קטלוגים יפהפיים באמצעות מודעות Gmail

בתקופת החגים הקונים מחפשים בתיבות הדואר הנכנס שלהם עדכונים על המותגים האהובים עליהם. עכשיו אתם יכולים להופיע שם ולספק להם חוויה של קטלוגים יפהפיים ומרשימים. כשאנשים לוחצים על המודעה שלכם ב-Gmail היא מתרחבת ומציגה עד ארבע תמונות עשירות או ארבעה סרטונים, בליווי תיאורים. לדוגמה, מותג של מוצרי יופי וטיפוח יכול להציג ללקוחות מבצעים על צלליות לעיניים ואייליינר תואם לרגל "בלאק פריידי". המודעות האלה מותאמות באופן אוטומטי לכל מכשיר, כך שאנשים יכולים לגלול בין התמונות שלכם מכל מקום ובכל רגע שבו הם משתמשים ב-Gmail.חוויה של קטלוגים יפהפיים במודעות Gmail

התאמה אישית של המסר באמצעות מודעות רספונסיביות

עכשיו קל יותר מתמיד להתאים את המסר של המודעות שלכם לתקופת החגים. לאחרונה השקנו את המודעות הרספונסיביות, שעוזרות להגיע ליותר אנשים מפני שהן מתאימות את עצמן למיליוני אתרים ואפליקציות ברשת המדיה של Google (GDN). באמצעות מודעות רספונסיביות אפשר גם להתאים את המסר לתקופת החגיםללא כל מאמץ. אתם רק צריכים לספק כותרות ברוח החג, תיאור, תמונה ואת כתובת האתר הרצויהו-Google תעצב באופן אוטומטי מודעות רספונסיביות יפהפיות שיפעלו ב-GDN. כך תוכלו להוסיף לקמפיינים שלכם בקלות רבה קידומי מכירות מיוחדים לחגים ולמוצרים עונתיים. iZettle, חברה לטכנולוגיית תשלומים, השתמשה במודעות רספונסיביות והכפילה את שיעור ההמרות שלה בהשוואה למודעות טקסט.

תוספי מיקום עוזרים ללקוחות למצוא אתכם

אם אנשים יידעו היכן למצוא אתכם בתקופת החגים, קיימת סבירות גבוהה יותר שהם יבקרו בעסק שלכם. תוספי מיקום לרשת המדיה מאפשרים לכם להבליט את הכתובת, המסלולים במפות Google והתמונות שבמודעה שלכם, כדי שתוכלו להפוך קליקים באינטרנט לתנועת קונים אל החנות שלכם. ב-The Home Depot השתמשו בתוספי מיקום לרשת המדיה כדי להגיע לצרכנים שגלשו באותו רגע בטלפון לא רחוק מהחנויות הכי פופולריות של המותג - וכתוצאה מכך גדל החזר ה-ROI בחנויות עצמן פי שמונה.

עבור עסקים רבים, זוהי התקופה החשובה ביותר בשנה. בסופו של דבר, המסר הוא שיקבע אם הלקוחות יבחרו בעסק שלכם או בעסק אחר. בין אם המטרה שלכם היא להגדיל את נפח המכירות באתר ובין אם היא למשוך אנשים לחנויות שלכם, אנחנו מקווים שהחידושים האלה יעזרו לכם לספר את הסיפור שלכם ולהשיג יותר לקוחות בתקופת החגים הנוכחית.

פורסם על ידי בראד בנדר, סמנכ"ל תחום הפרסום ברשת המדיה ובווידאו

---


1 Google/Ipsos, "מחקר בנושא כוונות קנייה לאחר החגים - דוח קונים כולל", בסיס: אנשים שהשתמשו בסמארטפון לקנייה בתקופת החגים, n=410, ינואר 2016.