בעידן הניידים של היום הצרכנים עוברים באופן טבעי בין מכשירים רבים כדי למצוא את מה שהם צריכים ברגעים במהלך היום של רצון לדעת, רצון לנסוע, רצון לעשות ורצון לקנות. למעשה, 61% ממשתמשי האינטרנט ולמעלה מ-80% מילידי דור ה-Y ברשת מתחילים את תהליך הקניה במכשיר אחד, אך ממשיכים או מסיימים אותו במכשיר אחר[1]. לפני שלוש שנים השקנו את התכונה המרות במכשירים אחרים כדי לעזור למשווקים למדוד בצורה מקיפה את מסעות הצרכנים במכשירים מרובים, מסעות המתחילים בקליק על מודעה במכשיר או בדפדפן אחד, ומסתיימים בהמרה באחד אחר. בשנה שעברה הפכנו את התכונה 'המרות במכשירים אחרים' למעשית יותר בכך שאפשרנו להוסיף את ההמרות הללו לעמודה 'המרות' ולשלב אותן בהצעות המחיר האוטומטיות ובמודלים של ייחוס.

ההמרות במכשירים אחרים ייכללו בקרוב בעמודה 'המרות' באופן אוטומטי, כדי לספק לכם תצוגת ביצועים מלאה ומקיפה ככל שניתן ולעזור לכם למדוד את הערך הגלום בניידים במלואו. המפרסמים יתחילו ליהנות מהתכונה הזו ב-6 בספטמבר 2016. ההגדרה המאפשרת לכלול באופן ידני המרות במכשירים אחרים בעמודה 'המרות' לא תהיה זמינה עוד. אחרי 16 באוגוסט 2016 חשבונות AdWords חדשים יכללו המרות במכשירים אחרים בעמודה 'המרות' כברירת מחדל.

מפרסמים ברחבי העולם מודדים בממוצע 16% יותר המרות אחרי שהם מתחילים להשתמש בתובנות מניתוח שימוש במכשירים אחרים כדי לקבל תמונה מדויקת ומקיפה יותר של הביצועים. קיבצנו את עדויותיהם של כמה מפרסמים שהתחילו לשלל את ההמרות במכשירים אחרים, ועקב שיפרו את הביצועים שלהם:

Lighting New York, קמעונאית תאורה למגורים ולמגזר המסחרי, כוללת את ההמרות במכשירים אחרים כערך קריטי בקמפיינים שלה ובהצעות המחיר האוטומטיות. לדברי אהרון קובלסקי, מנהל השיווק ברשת החיפוש, "המרות במכשירים אחרים מאפשרות לנו לאמוד את הערך המלא של התנועה מניידים וליצור אסטרטגיית שיווק אגרסיבית יותר. בזכות הנתונים האלו, בשנה שעברה הגענו לצמיחה שנתית של 50% בתקופות ה-Black Friday וה-Cyber Monday העמוסות לעומת התקופות המקבילות בשנה הקודמת. הצלחנו גם לחזק את המודעוּת למותג שלנו, ולראיה - מספר החיפושים הכוללים את שם המותג שלנו הוכפל במכשירים ניידים ושולחניים כאחד".

HomeClick, קמעונאית לשיווק מקוון של מוצרים לשיפור הבית, דיווחה על עלייה של 7% בהמרות אחרי שהחלה לכלול נתונים ממכשירים שונים. כתוצאה מכך, החברה הצליחה להגדיל את הנוכחות שלה בניידים והכלילה קליקים בניידים במודל הייחוס כדי לבצע אופטימיזציה המביאה בחשבון תפיסה כוללת יותר של מסע הצרכן. היא גם שילבה המרות במכשירים אחרים בהצעות המחיר האוטומטיות. ביחד, השינויים האלו עזרו לייצר צמיחה של 60% עד 70% בהכנסה. לדבריו של מת'יו הארדגרוב, מנהל השיווק, "המרות במכשירים אחרים עוזרות לנו להבין את ההשפעה הרבה שיש לניידים על ביצועי האתר שלנו. נתונים אלו מספקים מידע שמאפשר לנו לזהות הזדמנויות חדשות ולהשיג נתח שוק מהמתחרים שלנו בפלח של התנועה שעד כה לא הערכנו מספיק."

במקרה של Ringling Bros. and Barnum & Bailey Circus, קהל היעד של החברה לרוב מבצע את ההמרה במחשבים שולחניים, אך ניתן לזהות נקודות מגע רבות עם הלקוח לפני כן בשלטי חוצות, ברדיו, בטלוויזיה והכי חשוב - בניידים. "ללא מדידות במכשירים שונים, קשה לנו להבין באמת את המסע השלם שעובר הלקוח", אומר סאם גומז, סגן נשיא לשיווק דיגיטלי ב-Feld Entertainment, חברת האם של .Ringling Bros. החברה השתמשה בהמרות במכשירים שונים ב-AdWords כדי להוכיח שניידים הם גורם עיקרי להגדלת מספר ההמרות, ולהצדיק השקעה כפולה באסטרטגיה שלה לניידים. הגדלת ההשקעה הניבה עלייה של 262% בהמרות במכשירים אחרים, עלייה של 30% במכירת הכרטיסים והחזר של 1,132% על הוצאות הפרסום (ROAS).


.U.S. Polo Assn, קמעונאית בגדים ואביזרים, משתמשת במדידות במכשירים שונים כדי לאמוד את הערך של הניידים במלואו. בעזרת הסוכנות השותפה Elite SEM, השיגה החברה עלייה שנתית של יותר מ-100% במספר ההמרות מניידים וגידול של 128% בתנועה מניידים. לדברי מאט דבנאר, סגן נשיא למסחר אלקטרוני ב-.U.S. Polo Assn, "ניתוח של המרות במכשירים אחרים הוביל לרגע מאיר עיניים בהקשר לניידים. גילינו שהניידים מניבים 9% יותר המרות ממה שחשבנו, ושהם משפרים את ההחזר על הוצאות הפרסום (ROAS) ב-12%". חברת .U.S. Polo Assn מעדכנת כעת את אסטרטגיית השיווק הכללית שלה כדי להקצות תקציב נוסף לניידים. "אנחנו יודעים שהלקוחות שלנו מתרגלים יותר ויותר לעשות קניות דרך הנייד, כך שהמספרים האלה רק ימשיכו לעלות. בזכות המרות במכשירים אחרים אנחנו מקבלים תמונה שלמה יותר של הביצועים ברשת החיפוש, שעוזרת לנו להוכיח את יעילות ההשקעה שלנו בניידים".

היכנסו אל מרכז העזרה ועיינו בשיטות המומלצות כדי לקבל מידע נוסף על אופטימיזציה להמרות במכשירים אחרים.

ווילפרד יונג, מנהל מוצר בכיר, מתן הצעות מחיר ב-AdWords
טל אקאבס, מנהל מוצר, המרות AdWords[1]  Google / Ipsos Connect, מרץ 2016, GPS Omnibus, n=2,013 משיבים באינטרנט בארצות הברית מעל גיל 18