חשבונות ניהול עוזרים לרבים מהמפרסמים המתוחכמים ביותר ב-AdWords לבצע פעולות רבות יותר תוך זמן קצר, החל במעקב אחר ביצועי החשבונות בקנה מידה גדול וכלה בעריכת שינויים בקמפיינים בחשבונות שונים. כדי לספק דיווחים מועילים יותר ולהרחיב את מאמצי השיווק מחדש שלכם, אנו מציגים שני שיפורים חדשים לחשבונות הניהול: קישור לחשבונות Google Analytics ושיתוף של רשימות ותגים של שיווק מחדש.
גישה לנתונים באמצעות קישור יחיד
עכשיו אפשר לקשר חשבון Google Analytics או Google Analytics Premium ישירות לחשבון ניהול ב-AdWords באמצעות אשף הגדרה חדש, המופיע ב-AdWords בקטע 'הגדרות החשבון'. כך אפשר לקשר את החשבונות בקלות, ואין עוד צורך לקשר כל אחד מחשבונות Google Analytics ו-AdWords בנפרד.


עכשיו אפשר לייבא יעדים, מדדי אתרים, רשימות שיווק מחדש או נתונים אחרים מ-Google Analytics בפעם אחת בלבד. כמו כן, בכל פעם שמוסיפים חשבון AdWords חדש לחשבון הניהול, הוא מקושר באופן אוטומטי לאותם נכסים ב-Analytics.
השיפורים האלה חוסכים זמן, כך שתוכלו להתמקד באופטימיזציה של הקמפיינים שלכם. למידע נוסף על קישור חשבון Google Analytics לחשבון הניהול שלכם, היכנסו למרכז העזרה של AdWords.
הרחבת האסטרטגיה של השיווק מחדש
מפרסמים רבים נוחלים הצלחה רבה ביצירת מעורבות מחודשת של לקוחות ומציאת לקוחות חדשים באמצעות שיווק מחדש ברשת המדיה, רשימות שיווק מחדש עבור מודעות ברשת החיפוש, וקהלים דומים. כדי להרחיב את המאמצים האלה לחשבונות השונים שאתם מנהלים ב-AdWords, תוכלו להשתמש באפשרויות החדשות וליצור ולשתף רשימות שיווק מחדש ישירות בחשבון הניהול, מהתצוגה החדשה 'קהלים', כולל רשימות שיובאו מ-Google Analytics או מהתאמת לקוחות.
בנוסף, תוכלו ליצור רשימות שיווק מחדש באמצעות תג של שיווק מחדש ברמת המנהל, ולהשתמש בהן בחשבונות המנוהלים השונים שלכם. כך לא תצטרכו לתייג מחדש את האתר שלכם ולנהל רשימות מרובות בכל אחד מחשבונות AdWords. אם לחשבונות המנוהלים שלכם יש רשימות משלהם, תוכלו להשתמש בהן גם בחשבונות המנוהלים האחרים.
הודות לשיפורים האלה, אפשר להגדיר אסטרטגיה לשיווק מחדש וליישם אותה בקלות ובמהירות. למידע נוסף על שיתוף תגים ורשימות של שיווק מחדש, היכנסו למרכז העזרה של AdWords.
פורסם על ידי וישאל גונקה, מנהל מוצר בכיר, AdWords