ניהול כתובות האתרים נוח עכשיו יותר מתמיד

בשנים האחרונות הקישוריות הקבועה הגדילה את מספר הדרכים שבהן הלקוחות יוצרים מעורבות עם העסק שלכם. המשמעות היא יותר נתונים וערכים שאיתם אתם יכולים לנהל את ביצועי המודעות. מסיבה זו אנו מציגים את כתובות האתרים המשודרגות. כתובות אלו מאפשרות לכם לעקוב בקלות ובמהירות אחר הפרטים החשובים של כל קליק על המודעות שלכם ב-AdWords, ולנהל את המידע הזה ביעילות*.

מפרסמים שמשתמשים בכתובות האתרים המשודרגות נהנים מכמה יתרונות:
       פחות זמן מושקע בניהול של עדכוני המעקב אחר כתובות אתרים
       זמני הטעינה והסריקה באתרים הם קצרים יותר
פרמטרים חדשים של ValueTrack, שעוזרים לכם לקבל מדדים נוספים בנוגע למודעות. למידע נוסף.

יוהנס ליפקה, מנהל מוצר ופתרונות ב-eProfessional GmbH, אומר: "במהלך העבודה שלנו ב-AdWords, כתובות אתרים משודרגות היו בין הכלים החשובים ביותר מבחינת חסכון בזמן. הכתובות המשודרגות אפשרו לנו לשנות פרמטרים מותאמים אישית של מעקב בקבוצה של כתובות אתרים, הכל במקום אחד ובלי להגדיר מחדש את נתוני המודעות. אנחנו מתכננים לשדרג את החשבונות של הלקוחות שלנו לכתובות אתרים משודרגות בהקדם האפשרי."

כתובות אתרי היעד כיום

אם אתם משתמשים היום במעקב אחר כתובות אתרים, תוכלו לראות שכתובות אתרי יעד מורכבות משני חלקים:
  1. כתובת אתר של דף נחיתה: זוהי כתובת האתר שהלקוחות רואים בדפדפנים כאשר הם מגיעים לדף הנחיתה לאחר שלחצו על המודעה שלך.
  2. מעקב: המידע בקטע זה כולל כתובות אתר להפניה מחדש אל שירותי מעקב של צד שלישי, פרמטרים של ValueTrack או מזהים של קבצי מודעה מותאמים אישית.

בדוגמה מטה, כחול מייצג את דף הנחיתה וירוק מייצג את פרטי המעקב.

www.example.com?creative=12345

בכתובות אתרי יעד, כל התאמה של מעקב דורשת עדכון של כתובת אתר היעד. העדכון מפעיל בדיקה מחדש של כתובת אתר היעד כולה, והמודעות מפסיקות לפעול עד לסיומה של הבדיקה מחדש - מה שעשוי לגרום לעיכובים ולהפסד של הזדמנויות עסקיות.

מה חדש בכתובות האתרים המשודרגות

כתובות אתרים משודרגות מאפשרות לכם להזין בנפרד ב-AdWords את פרטי המעקב ואת החלק של דף הנחיתה בכתובת האתר. עכשיו אתם יכולים לעדכן את פרטי המעקב בחשבון, במסע הפרסום או בקבוצת המודעות, בלי להגדיר מחדש את נתוני המודעות.

בואו נראה איך אפשר לבנות את כתובת האתר לדוגמה שלמעלה בעזרת השדות החדשים של כתובות האתרים המשודרגות.

בשדה כתובת אתר סופית אתם מזינים את כתובת האתר של דף הנחיתה באתר שלכם.

דף הנחיתה www.example.com מוזן עכשיו בשדה 'כתובת אתר סופית'

בשדה תבניות מעקב אתם מזינים את פרטי המעקב, ומסבירים ל-AdWords כיצד להרכיב את כתובות האתרים שלכם. בשלב הבא, אם תרצו לשנות את קנה המידה של עדכוני המעקב כך שישפיעו על כתובות אתרים מרובות, תוכלו להשתמש בתבנית מעקב משותפת ברמת החשבון, ברמת מסע הפרסום או ברמת קבוצת המודעות. אם אתם מעדיפים לנהל את פרטי המעקב אחר כתובות אתרים ברמת כתובת האתר הבודדת, אתם יכולים להשתמש בתבנית מעקב ברמת המודעה, ברמת מילת המפתח או ברמת ה-sitelink.

בדוגמה הבאה השתמשנו בתבנית מעקב ברמת החשבון, כך שפרטי המעקב שלנו משפיעים על כל כתובות האתרים שבחשבון.

פרטי המעקב של כל כתובות האתרים בחשבון נמצאים בתבנית המעקב שברמת החשבון

פרמטרים מותאמים אישית מאפשרים לכם להתאים אישית את המידע שאחריו אתם רוצים לעקוב, ואת הערכים הספציפיים שנוספים לכתובות האתרים כאשר הקליקים על המודעות שלכם מופעלים. לדוגמה, אם תרצו להוסיף את הערך 12345 לאחר כל קליק על המודעה הספציפית הזו, תוכלו להגדיר במודעה את הפרמטר המותאם אישית {_mycreative}.

הזינו '_mycreative' בשדה הפרמטר המותאם אישית כדי להוסיף 12345 לאחר כל קליק על המודעה הזו

כתובות אתרים חדשות, מדדים חדשים

במסגרת השדרוג הזה תוכלו לקבל מספר רב של מדדים חדשים הקשורים לקליקים על המודעות שלכם.

פרמטרים חדשים של ValueTrack מאפשרים לכם לעקוב אחר מדדים נוספים הקשורים לעסק שלכם. לדוגמה, אם תרצו לעקוב אחר מספר הקליקים על המודעות שיוחסו לקובץ המודעה שלכם בחלוקה לפי מקום, תוכלו להשתמש בפרמטר ValueTrack החדש {loc_physical_ms}. כדי להשתמש בפרמטרים החדשים של ValueTrack בצורה אופטימלית, תוכלו להגדיר אותם ברמת החשבון ולעקוב אחר הערכים האלו בכל כתובות האתרים שבחשבון שלכם. לקבלת מידע נוסף על הפרמטרים החדשים של ValueTrack.
פרמטר המקום {location_physical_ms} של ValueTrack, צבוע בירוק בתבנית המעקב שברמת החשבון

השלבים הבאים

במהלך השבוע הזה נתחיל להשיק את כתובות האתרים המשודרגות לכל המפרסמים. אנו ממליצים לכל המפרסמים שמשתמשים במעקב בכתובות האתרים שלהם לשדרג למערכת החדשה עד ל-1 ביולי 2015. בתאריך זה נתחיל לעדכן את כתובות האתרים למבנה החדש. 

אם אתם מנהלים את כתובות האתרים באמצעות פלטפורמת מעקב, אנו ממליצים לכם לפנות אל מפעילי הפלטפורמה כדי לנהל ביחד את השינויים.

למידע נוסף על התחלת השימוש בכתובות אתרים משודרגות ככתובות האתרים החדשות במודעות שלכם, עיינו במאמר שלנו במרכז העזרה.

פורסם על ידי: ליאו סיי, מנהל מוצר, Google AdWords
___________________________________________________________________

*בכל מקום שבו מוזכרות מודעות, הכוונה היא גם לאפשרויות מיקוד אחרות שזמינות ברשת החיפוש, ברשת המדיה ובקניות.