להתעדכן בביצועי מסעות הפרסום גם כשאתם בדרכים

היום אנו משיקים את אפליקציית AdWords, דרך קלה להצגה ולניהול של ביצועי המודעות כשאתם בדרכים.  האפליקציה החדשה ל-Android זמינה ללקוחות AdWords קיימים בכל העולם. 

עסקים מכל הגדלים משתמשים באופן הולך וגובר בסמארטפונים כדי לנהל כל היבט של העסק, החל מתמיכת לקוחות, דרך הזמנות מוצרים ועד לשיווק. כעת תוכלו להשתמש בסמארטפון שלכם כדי לנהל באופן שוטף את מסעות הפרסום ב-AdWords - בלי קשר למיקום הפיזי שלכם.  

מלבד הפעולות שניתן לבצע בחשבון דרך מחשב שולחני, האפליקציה מאפשרת:
       להציג נתונים סטטיסטיים של מסעות פרסום
       לעדכן הצעות מחיר ותקציבים
       לקבל התראות והודעות בזמן אמת
       לפעול בהתאם להצעות לשיפור מסעות הפרסום
       להתקשר למומחה Google
הורידו את אפליקציית AdWords ל-Android

טומי סנדס, מנהל בכיר של חיפוש בתשלום בחברת Philly Marketing Labs, מספר כי "הודות ליכולת לסקור במהירות את חשבונות AdWords שלי ולבצע בהם פעולות, כשברשותי המכשיר הנייד שלי בלבד, אני יכול לנהל בצורה טובה ויעילה יותר את מסעות הפרסום שלי. טוב לדעת שאני במרחק קצר מהמידע הדרוש לי, בכל מקום שבו אני נמצא.

סקירה (וביצוע שינויים) בדרכים

לאחר פתיחת האפליקציה תוצג סקירה כללית על הקליקים, העלויות וההמרות. לקבלת תובנות מעמיקות יותר, ניתן להציג ערכים לפי קבוצת מודעות, יום בשבוע ומכשיר.

שינויים בביצועים של מסעות פרסום יכולים להתרחש בכל רגע, וכעת ניתן לטפל בהם במהירות גם כשאינכם נמצאים ליד המחשב. לדוגמה, אם אתה מגלים שמסע הפרסום המצליח ביותר ממצה את התקציב שלו, תוכלו לבצע התאמות כדי לא להחמיץ מכירות פוטנציאליות. תוכלו אפילו להשהות או להפעיל מסע פרסום של קידום שמוגדר לתקופה ספציפית.

בנוסף תקבלו הצעות מותאמות אישית שתוכלו ליישם באופן מידי. לדוגמה, אם קיימת הזדמנות לקבל יותר הופעות על ידי התאמת הצעות המחיר, תקבלו על כך הודעה כדי שתוכלו לבצע את השינוי ישירות מהאפליקציה.

הורידו את האפליקציה

אפליקציית AdWords זמינה כעת למכשירים המשתמשים ב-Android 4.0 ומעלה. כדי להתחיל, הורידו את האפליקציה היום מחנות Google Play. לקבלת מידע נוסף, בקרו במרכז העזרה שלנו. נשמח לקבל מכם משוב על השימוש באפליקציית AdWords לעסק שלכם.

פורסם על ידי ג'ף מנגיי, מנהל מוצר, AdWords