במהלך החודשיים האחרונים, הכנסנו לשימוש סדרה של כלים שנועדו למשתמשים מתקדמים של AdWords. כלים אלה תוכננו מתוך מחשבה על המפרסמים המתוחכמים ביותר שלנו, והם נועדו לפשט את זרימת העבודה שלכם ולצמצם את הזמן המושקע בניהול מסעות פרסום. והיום אנו מכריזים על עדכון חדש של אחד מהכלים הפופולריים ביותר שלנו:
 עורך AdWords Editor) AdWords).

גרסה 11.0 של עורך AdWords מייצגת את העדכון הגדול ביותר של היישום מאז השקתו בשנת 2006. הוא עוצב מחדש מהיסוד: שיפרנו את כל התכונות שאתם מכירים ואוהבים, והוספנו תכונות חדשות שיעזרו לכם להספיק יותר בפחות זמן. עורך AdWords 11.0 מתאפיין בעיצוב ויזואלי חדש לחלוטין וממשק מהיר יותר, ויאפשר לכם להיות יעילים יותר בזמן שאתם צופים בחשבונות ובמסעות הפרסום שלכם ועורכים בהם שינויים.

 

ניהול חשבונות ופריטים זה לצד זה

בעורך AdWords 11.0 ניתן לפתוח חלונות מרובים כדי להציג בו-זמנית חלקים שונים של החשבון שלכם. לדוגמה, תוכלו כעת לפתוח חלון חדש כדי לצפות ברשימת מילות המפתח שלכם בעת יצירת מודעות. תוכלו גם לנהל בקלות חשבונות מרובים בבת אחת, על ידי פתיחת חלונות של חשבונות רבים ככל שתרצו. ניתן לסדר אותם זה לצד זה ואף להעתיק ולהדביק או לגרור ולשחרר פריטים ביניהם. תוכלו גם להוסיף את כל החשבונות שלכם ולנהל אותם, להוריד נתונים ולעקוב אחר הסטטוס במנהל החשבונות החדש.

למצוא את מה שאתם מחפשים מהר יותר

ככל שהחשבונות שלכם הולכים וגדלים, גדל גם הצורך למצוא את הדברים שאתם מחפשים. בעורך AdWords 11.0, הצגנו חלונית חדשה לבחירת רשימות סוגים. תכונה זו מבטלת את הצורך לנווט באמצעות כרטיסיות, כך שניתן לבצע במהירות משימות נפוצות תוך גישה מידית למסעות הפרסום, התכונות המתקדמות וההגדרות שלכם.

 

רשימות סוגים

אם אתם מחפשים משהו מסוים, השתמשו בסרגל החיפוש המתקדם והמשופר. ניתן כעת להשתמש במסננים וקריטריוני חיפוש מרובים, ואף לשמור חיפושים פופולריים לשימוש בעתיד. כאשר תמצאו את מבוקשכם, תוכלו לנווט ולערוך שינויים בקלות באמצעות מקשי קיצור פשוטים (Mac, Windows). ניתן לעבור לקבוצת מודעות וליצור קבוצה חדשה של מילות מפתח תוך שניות. ניתן גם לגשת במהירות, מכל תצוגה, לכלים לעריכה בכמות גדולה המועדפים עליכם -- תוכלו למשל לבצע חיפוש והחלפה של טקסט של מודעה במספר קליקים בלבד או לשנות את השימוש באותיות רישיות במילות מפתח מרובות.

ביצוע פעולות רבות יותר בכמות גדולה ובקנה מידה רחב

קל יותר לבצע שינויים בקנה מידה רחב בעורך AdWords 11.0. הפונקציונליות בחירה מרובה מתקדמת מאפשרת להציג ולעדכן חלקים מסוימים של החשבון בקלות רבה יותר. בחרו שילוב כלשהו של מסעות פרסום וקבוצות מודעות כדי להציג את המודעות או מילות המפתח שלהם, והדביקו אותן במסעות פרסום וקבוצות מודעות מרובים בבת אחת. 

נהלו את הספרייה המשותפת שלכם כדי להקצות אסטרטגיות של הצעות מחיר וקישורי sitelink במסעות פרסום וקבוצות מודעות מרובים. הכלי "ביצוע שינויים מרובים" מארגן כעת באופן אוטומטי את הטקסט בשורות ועמודות בזמן שאתם מוסיפים, מעדכנים או מסירים פריטים מרובים במהירות ובקלות. היסטוריה מפורטת של השינויים האחרונים שלכם נמצאת עכשיו במרחק קליק אחד בלבד, יחד עם האפשרות לבטל או לבצע מחדש במהירות שינויים מרובים ברצף או בבת אחת.

שדרוג לעורך AdWords 11.0

הגרסה העדכנית ביותר של עורך AdWords זמינה כעת בכל העולם עבור Mac ו-Windows -- שדרגו כבר היום! תוכלו לקבל מידע נוסף על עורך AdWords 11.0 במרכז העזרה של AdWords.

התמיכה בגרסאות קודמות של עורך AdWords תימשך בארבעת החודשים הקרובים כדי לתת לכם זמן לבצע את השדרוג. כדי להבטיח שימוש ללא הפרעה בעורך AdWords, יהיה עליכם לשדרג לגרסה 11.0 עד 2 באפריל 2015.

פורסם על ידי ג'ף מנגיי, מנהל מוצר, עורך AdWords