אנשים מצפים שמידע יהיה בקצות האצבעות שלהם, בין אם מדובר באיתור מסעדת ההמבורגרים הקרובה ביותר ובין אם בהזמנת טיסה.  והם מחפשים את כל המידע הזה במסכים קטנים -- לפעמים בגודל של 10 ס"מ בלבד. לכן במודעות לנייד כל תו חייב להיות משמעותי.

היום אנו מכריזים על שיפור באופן הצגת מודעות בסמארטפונים, כדי שצרכנים יוכלו למצוא את מה שהם מחפשים בקלות ובמהירות, תוך כדי תנועה.  החל מ-8 באוקטובר 2014, תוספים למודעות עשויים להופיע במקום השורה השנייה של טקסט המודעה (שורת תיאור 2) במודעות חיפוש לנייד. ייתכן ששורת תיאור 2 תופיע וייתכן שלא, בהתאם למידת ההצלחה הצפויה שלה. שיפורים אלה נועדו להציג מידע רלוונטי ושימושי יותר בפני הלקוחות שלכם. מפרסמים רבים כבר ביצעו אופטימיזציה של טקסט המודעות שלהם, באופן שמעודכן עבור כותרות ארוכות יותר תוך התחשבות בשיטות המומלצות שלנו בנושא מודעות, כך שברוב המקרים אינכם נדרשים לבצע כל פעולה.

הדגשת המידע החשוב ביותר עבור הלקוחות הניידים

הודות להצגת התוספים למודעות במיקום בולט יותר, תהיה לצרכנים גישה קלה יותר למידע על העסק שלכם, כגון המיקום שלו ומגוון המוצרים.  מפרסמים יבחינו בביצועי מודעות משופרים מפני שתוכלו:

       להדגיש מוצרים ושירותים מוצגים באופן בולט יותר באמצעות הסברים
       לספק מידע מקומי יעיל ועדכני באמצעות תוספי מיקום
       להפנות לקוחות לדפים רלוונטיים באתר שלכם, כגון דף המבצעים או קידום המכירות, באמצעות קישורי Sitelink

כיצד זה נראה

כעת נבחן עסק לדוגמה, "Flowers Forever", כדי לראות כיצד העדכון הזה יפעל.  לפני העדכון, אנשים שחיפשו "flowers" ב-Google.com ראו את המודעה שמימין, שהציגה את כתובת האתר של העסק, שתי שורות של מידע כללי וקישור לביצוע הזמנות.

 

לאחר העדכון, לקוחות פוטנציאליים עשויים לראות סמן של מפות Google שמציג את המיקום של חנות הפרחים, בנוסף לכתובת האתר, הקריאייטיב של המודעה וטופס ההזמנה המקוון - הכל במודעה אחת

על ידי השמטת השורה השנייה של טקסט המודעה, אנו מספקים לעסקים דרך נוספת ליצירת מעורבות בקרב לקוחות, במודעות שלהם - במקרה זה, על ידי תוסף המיקום הנוסף.  בלחיצה בודדת בסמארטפונים שלהם, מתאפשרת מעורבות ישירה של הלקוחות עם Flowers Forever בשלוש דרכים: הם יכולים לבקר באתר לנייד, לבצע הזמנה או לקבל הוראות הגעה על מנת לבקר בחנות.

הפקת המרב מהמודעות לנייד

אמנם אין צורך לבצע פעולה מסוימת כדי ליישם את השיפורים האלה, אך תמיד כדאי לזכור את השיטות המומלצות הבאות בנושא מודעות לנייד:

       ודאו שהמידע החשוב ביותר שלכם מופיע בשורה הראשונה של טקסט המודעה (שורת תיאור 1) כדי לענות על צורכי הלקוח באופן מיידי. זכרו שהטקסט מוגבל ל-35 תווים.
       הפעילו את כל התוספים הרלוונטיים כדי לסייע לצרכנים למצוא מידע מהר יותר ולהגדיל את שיעורי הקליקים.
       השתמשו בפריטי קריאייטיב מועדפים לנייד כדי לסייע לצרכנים לבצע פעולות במהירות ובקלות תוך כדי תנועה.  תוכלו גם להשיג תוצאות טובות יותר כאשר המודעות שלכם יהיו רלוונטיות יותר עבור משתמשים המבצעים חיפושים במכשירים ניידים. למידע נוסף

אנחנו מבצעים התאמות למוצרים שלנו כל העת כדי לענות טוב יותר על צורכי הצרכנים ולעזור לעסקים להתחבר ללקוחות.  אמנם אנו מאמינים שהעדכונים החדשים האלה יספקו ביצועים משופרים למודעות שלכם לנייד, אך תוכלו לבטל את הסכמתכם להצעה הזו באמצעות הטופס שמופיע בדף זה במרכז העזרה.

פורסם על ידי סנת'יל הרירמסאמי, מנהל מוצר, AdWords