מאז השקתו ב-2010, אפשר פורמט TrueView למפרסמים להשתחרר ממגבלות הזמן, להגדיל את מספר הצפיות באמצעות צפיות בהסכמה, ולשלם רק כאשר אנשים בוחרים לצפות במודעות הווידאו שלהם. הודות ליתרונות האלה, פרסום בפורמט TrueView מחבר בין המשתמשים למודעות הרלוונטיות, ומאפשר ליוצרים לייצר רווחים מהתוכן שלהם. במאמץ המתמשך שלנו לעזור למפרסמים לנצל את כוחו של הווידאו המקוון, אנו מכריזים היום על השיפור הקרוב שיהפוך את פורמט TrueView לפשוט יותר ובעל יכולות רבות יותר.

ב-15 באפריל, נעבור משלושה פורמטים של TrueView לשניים: TrueView InStream ו-TrueView ברשת המדיה. פעולה זו תשלב למעשה את הפורמטים 'בחיפוש' ו'בתצוגה' לפורמט אחד שייקרא TrueView ברשת המדיה.

נוסף לפישוט היצירה והניהול של מסעות הפרסום, מציע השינוי הזה את היתרונות הבאים:

התאמת TrueView לאופן שבו המשתמש מקיים אינטראקציה עם המודעה (בצפייה לפני תחילת הסרטון או בלחיצה על תמונה ממוזערת), ולא למיקום שבו הסרטון מוצג.

תוכלו לספר לנו איפה תרצו שהמודעות שלכם יופיעו ברמת מסע הפרסום – סרטוני YouTube, חיפוש ב-YouTube ורשת המדיה של Google – ובהתאם לכך נפעיל את המודעות במסע הפרסום הזה ברשתות שבחרתם.

אפשרות להציג מודעות רלוונטיות יותר בדף החיפוש של YouTube. בדיוק כפי שניתן להשתמש במודעות לפני או בזמן סרטון כדי להגיע לקהלים או לנתונים דמוגרפיים שונים, כך ניתן כעת להשתמש באותם פרמטרים, נוסף למילות מפתח, כדי להתאים מודעות ברשת המדיה הפועלות בדפי חיפוש ב-YouTube.

מה צריך לעשות?
החל ב-15 באפריל ישתמשו כל מסעות הפרסום החדשים בווידאו בהגדרות החדשות של מסעות פרסום ובפורמטים פשוטים של מודעות. במקביל, תקבלו גישה למרכז שדרוג שבו תוכלו לשדרג לפונקציונליות החדשה חלק ממסעות הפרסום שלכם או את כולם. החל ב-15 במאי ישודרגו כל מסעות הפרסום באופן אוטומטי.

אנו מאמינים שהשינוי הזה יגרום לפורמט TrueView להיות כלי יעיל עוד יותר, שיעזור לכם לבנות את המותג שלכם בעזרת סרטונים. להמשך קריאה, בקרו במאמר במרכז העזרה.

פורסם על ידי ריו אקסקה, מנהל מוצר, AdWords for video