אם בחרתם לבנות את המותג שלכם באינטרנט, כנראה שאתם מעוניינים ליצור קשר עם הקהל שלכם. פרסום ב-AdWords לוידיאו יעזור לכם להשיג את המטרות האלו בצורה ויזואלית ובאופן פשוט וקל.
בפוסט זה נציג איך ניתן להבין את ההשפעה של מסעות הפרסום שלכם על ידי הצגת שלוש תכונות מדידה של AdWords לוידאו.

מדידת הגעה ותדירות
AdWords לוידאו מאפשר לכם להגיע לתובנות עמוקות על מסע הפרסום שלכם, כמו כמה צופים ייחודיים ראו את המודעה וממוצע הפעמים שהיא נצפתה. לצפייה במדדים אלה לגבי מסע הפרסום כולו, המודעה או היעד, כל שעליכם לעשות הוא  פשוט ללחוץ על עמודות >> בצע התאמה אישית של עמודות ולבחור עמודות רצויות מתחת לעמודת "ביצועים".

קבוצות של מדדים מותאמים למטרות השיווקיות של מסעות הפרסום שלכם
כדי לעזור לכם לארגן את הנתונים שחשובים לכם ביותר, הכנו קבוצות של עמודות שמאגדות את המדדים הרלוונטיים לפי מטרות שיווקיות שונות. כדי לראות מדדים אלה, כל שעליכם לעשות הוא לבחור בקבוצה המתאימה למטרת הפרסום שלכם. לדוגמא:

- אם חשוב לכם לבנות מודעות למותג ביחרו בקבוצה "מיתוג" וראו נתונים על כמה רחבה הייתה תצוגת מודעת הוידאו שלכם. תוכלו לראות נתונים כמו: צופים יחודיים, תדירות צפייה ממוצעת ותדירות הופעות ממוצעת.

- אם חשוב לכם לקבל כמה שיותר המרות בחרו בקבוצה "תנועה והמרות באתר האינטרנט" כדי לראות עד כמה המודעות שלכם גרמו לצופים לבצע פעולה. תוכלו לראות נתונים על התנועה באתר, מספר המרות, מחיר המרה ואחוז ההמרות מסך המשתמשים שצפו במודעה שלכם.

-אם חשוב לכם להגדיל את הקהל שלכם, ביחרו בקבוצה "קהל" כדי לראות כיצד מודעות הוידאו שלכם גרמו לצופים לעסוק יותר בתוכן שלכם. תוכלו לראות נתוני צפיות המשך והירשמות המשך.

-אם חשוב לכם להגדיל את כמות הצפיות, ביחרו בסט "תצוגות" כדי ללמוד על פעולות המשך של הצופים כמו כניסה לערוץ שלכם כדי לצפות בסרטונים נוספים. תוכלו לראות נתונים על צפיות המשך וצופים יחודיים.


מפה גיאוגרפית
מאיפה בעולם מגיעות הצפיות שלכם? על-ידי לחיצת כפתור אחת תוכלו לראות את התשובה. כשאתם נמצאים בתצוגה של מסעות פרסום, לחצו על 'תצוגת מפה' כדי לקבל תמונה שמציגה את הנתונים על מפה אינטראקטיבית. תוכלו להקליק על האזורים השונים כדי לראות את הנתונים ברזולוציה נמוכה יותר. מידע זה יכול לעזור לכם להבין אילו מודעות רלוונטיות לשווקים ספציפיים.


אנחנו מקווים שתכונות אלו יעזרו לכם להשוות בין פלטפורמות הפרסום השונות, לגלות מדדים חדשים ולהפיק תובנות מעשיות.
אתם עדיין לא מפרסמים עם וידאו? זה הזמן לנסות- ראו קישור זה לפרטים נוספים.

פורסם על-ידי מאיה גלר, צוות Google AdWords