במהלך פעילותך כבעל אתר, אנו יוצרים איתך קשר מעת לעת כדי לספק לך מידע הקשור להשתתפותך בתוכנית AdSense, כגון עדכונים הקשורים לחשבון ולמוצרים. מטרתנו היא להבטיח שתקבל בזמן את המידע הזה, בנוסף לסוגי הודעות אחרים שתוכל להפעיל כדוגמת טיפים לאופטימיזציה, כדי שיהיה לך די זמן כדי ללמוד אותו ולנקוט בפעולה מתאימה. עם זאת, לפעמים איננו יכולים ליצור איתך קשר מפני שיש בידינו פרטים שגויים.

זה קורה לכולנו - בשל המידע הרב שאנו מקבלים, אנו מוסרים כתובת דוא"ל אחרת שאיננו בודקים לעתים תכופות, באתר מקוון שאליו נרשמנו. או אולי עברנו דירה, שינינו את כתובת הדוא"ל שלנו ושכחנו לעדכן את הפרטים ליצירת קשר בשירותים השונים. מצב זה קורה לעתים קרובות, לכן רצינו לנצל את ההזדמנות ולבקש ממך לבדוק את הפרטים ליצירת קשר בחשבון AdSense שלך ולוודא שבידינו הפרטים הנכונים. אנו משתמשים בפרטים שאתה מזין בחשבונך כדי ליצור איתך קשר, לכן חשוב שהם יהיו מדויקים. כמו תמיד, Google תאסוף את המידע שאתה מספק לה ותשתמש בו בהתאם למדיניות הפרטיות שלה.

לעדכון הפרטים ליצירת קשר, התחבר לחשבונך ועבור לדף 'הגדרות חשבון' מתוך הכרטיסייה 'דף הבית'. באזור ההגדרות האישיות, לחץ על "ערוך" והזן את הנתונים הרצויים בשדות השם, כתובת הדוא"ל והטלפון. לאחר מכן לחץ על "שמור". אם חשבונך כולל משתמשים מרובים, אנו ממליצים לכל אחד מהם לבדוק את פרטי הקשר שלו.

בדוק כעת את פרטי הקשר

תודה על המשך השותפות שלך איתנו.

פורסם על ידי ג'יימי פירקוס - צוות Inside AdSense