אנחנו משדרגים היום את AdWords עם  השקת "מסעות פרסום משופרים". זהו הצעד הראשון בתהליך שיעזור לכם לנהל
בפשטות ובחוכמה את מסעות הפרסום שלכם, במציאות העכשווית של ריבוי מסכים.

למה כדאי להשתמש במסעות פרסום משופרים?
אנשים נשארים מחוברים והם עוברים ממכשיר למכשיר כדי לתקשר, לקנות וליהנות מבידור. למעשה, מחקר שנערך לאחרונה מצא כי 90% מהצרכנים עוברים "ברציפות" בין מספר מסכים במהלך היום. בנוסף, אנו עדים להשקה מתמדת ועקבית של מכשירים חדשים - מחשבים אישיים וניידים, טאבלטים,טלפונים חכמים, מכשירים היברידיים, מיני-טאבלטים, טלוויזיות ועוד. בעתיד יושקו אפילו יותר מסכים ומכשירים דיגיטליים, כשהגבולות ביניהם הולכים ומיטשטשים. לדוגמה, מאחר והמכשירים מתמזגים, התנהגות הצרכנים בטאבלטים ובמחשבים שולחניים הופכת לדומה יותר.

ריבוי המסכים יוצר הזדמנויות נהדרות לעסקים, אך הופך את השיווק למורכב יותר וגוזל יותר זמן. לדוגמה, סביר להניח שפיצריה תרצה להציג מודעה אחת בפני אדם שמחפש [פיצה] בשעה 13:00 במחשב שלו בעבודה (אולי קישור לטופס הזמנה מקוון או לתפריט), ומודעה אחרת בפני אדם שמחפש [פיצה] בשעה 20:00 בטלפון החכם כשהוא נמצא במרחק של קילומטר מהפיצריה (אולי מספר טלפון באמצעות תוסף שיחות וכן כלי לאיתור מסעדות). מידע כמו מיקום, השעה ביום ויכולות המכשיר שבו אנשים משתמשים, הופך לחשוב במיוחד כשעסקים מחליטים איזו מודעה להציג.

בעזרת מסעות פרסום משופרים, במקום להשתמש במספר מסעות פרסום, תוספים למודעות ודוחות נפרדים ולהשוות ביניהם, הפיצריה יכולה לנהל בקלות את כל הפריטים האלו במקום אחד בלבד. מסעות הפרסום המשופרים עוזרים לכם להגיע לאנשים באמצעות המודעות הנכונות, לפי ההקשר דוגמת המיקום, השעה ביום וסוג המכשיר - בכל המכשירים - מבלי שתצטרכו להגדיר ולנהל מספר מסעות פרסום נפרדים.
      
תכונות מפתח

הנה סקירה כללית על כמה מתכונות המפתח:

1. כלים שיווקיים מתקדמים למציאות של ריבוי מסכים 
אנשים רוצים תוצאות חיפוש שרלוונטיות להקשר הספציפי שלהם, למשל - המכשיר והמיקום שלהם והשעה ביום. מסעות פרסום משופרים עוזרים לכם לנהל טוב יותר את מסעות הפרסום והתקציבים שלכם, במציאות של ריבוי מסכים.  בעזרת "התאמות הצעות מחיר" תוכלו לנהל את הצעות המחיר של המודעות שלכם בכל המכשירים, המיקומים, השעות ביום ועוד - והכל ממסע פרסום יחיד.

דוגמה: בית קפה שמציע ארוחות בוקר מעוניין להגיע לאנשים שנמצאים בקרבת מקום, שמחפשים קפה או ארוחת בוקר בטלפון החכם שלהם. בעזרת התכונה 'התאמות הצעות מחיר' והגדרה של שלושה ערכים פשוטים, בית הקפה יוכל להגיש הצעת מחיר הגבוהה ב-25% עבור אנשים שמבצעים את החיפוש כשהם נמצאים במרחק של קילומטר ממנו, הצעת מחיר הנמוכה ב-20% עבור חיפושים המבוצעים אחרי השעה 11:00 והצעת מחיר הגבוהה ב-50% עבור חיפושים שמבוצעים בטלפונים חכמים. ההתאמות של הצעות המחיר ניתנות להחלה על כל המודעות ומילות המפתח שנכללות במסע פרסום יחיד.

2. מודעות חכמות יותר שעברו אופטימיזציה להקשרים המשתנים של המשתמשים
אנשים שנמצאים בדרכים או בקרבת החנות שלכם עשויים לחפש דברים שונים, מאנשים שנמצאים בבית או בעבודה. בעזרת מסעות פרסום משופרים תוכלו להציג מודעות בכל המכשירים, ולהשתמש בטקסט המודעה, ב-sitelink, ביישום או בתוסף המתאימים ביותר, מבלי לערוך כל מסע פרסום בנפרד עבור כל שילוב אפשרי של מכשיר, מיקום ושעה ביום.

דוגמה: רשת שיווק ארצית שמפעילה נקודות מכירה פיזיות וגם אתר באינטרנט, יכולה להציג מודעות עם תוספי שיחות ותוספי מיקום בפני אנשים שמחפשים דרך הטלפונים החכמים שלהם, ומודעה שמותאמת לאורחים שמבקרים באתר המסחר האלקטרוני ומחפשים במחשב אישי - והכל במסע פרסום אחד.

3. דוחות מתקדמים המאפשרים מדידה של המרות מסוגים חדשים
הטכנולוגיה מאפשרת לאנשים לנקוט פעולה במודעות שלכם, בדרכים חדשות. לקוחות פוטנציאליים עשויים לראות את המודעה ולהוריד את היישום שלכם, או להתקשר אליכם. משווקים מתקשים לאמוד את האינטראקציות האלו ולהשוות ביניהן. כדי לעזור לכם לאמוד את הערך המלא שאתם מקבלים ממסעות הפרסום שלכם, תוכלו להיעזר במסעות פרסום משופרים כדי לספור בקלות שיחות והורדות של יישומים ולהתייחס אליהן כהמרות בדוחות AdWords שלכם. כמו כן אנחנו עובדים על היכולת שלכם לעקוב אחר שיחות טלפון כהמרות, זה יקרה בקרוב.

דוגמה: בקרוב תוכלו לספור שיחות טלפון שנמשכו 60 שניות ומעלה, אשר התקבלו ממודעה עם Google Click-to-Call, להתייחס אליהן כהמרות בדוחות AdWords שלכם ולהשוות את  ההמרות האלו להמרות אחרות כדוגמת הפניות ממודעות, מכירות והורדות.


שדרוג למסעות פרסום משופרים

ההשקה של מסעות הפרסום המשופרים בקרב מפרסמים תתחיל בשבועות הקרובים כאופציה, ובכוונתנו לשדרג את כל מסעות הפרסום באמצע שנת 2013. 
מסעות הפרסום המשופרים נועדו לעזור לכם להצליח במציאות של ריבוי מסכים, אבל אנחנו יודעים שהמעבר עשוי להיות כרוך בכמה שינויים ראשוניים. הנה כמה מקורות שיעזרו לך בכך:

·        אתר
·        מרכז עזרה
·        סרטונים ומדריכים לביצוע השדרוג

במהלך השבועות הקרובים נתעמק בתכונות החדשות ונציע טיפים ושיטות עבודה מומלצות, בבלוג שלנו ובדף +G שלנו. נשמח לקבל מכם משוב.


פורסם על ידי סרידהר רמסוואמי, סגן נשיא בכיר לתכנון