ב-23.8.12 נערכו שינויים בדף התשלומים בחשבונכם, שנועדו לספק לכם חוויה טובה יותר ולתת מענה למשוב שלכם. שינויים אלה מהווים חלק משדרוג מערכת התשלומים שלנו, ובמהלך החודשים הקרובים נמשיך ליישם שדרוגים אלה עבור כל בעלי האתרים.

עבור בעלי אתרים הנמצאים בארצות שבהן אנו מציעים תשלומים באמצעות העברה בנקאית, ערכנו שיפורים באמצעי תשלום כדי להעניק לכם גישה מהירה יותר לרווחים שלכם. לאחר שחשבונכם ישודרג למערכת החדשה שלנו, תשלומים הנשלחים בהעברה בנקאית יופיעו בחשבון הבנק שלכם ימים ספורים לאחר מועד פרסומם בדף התשלומים שלכם. כמו תמיד, תשלומים באמצעות העברה בנקאית אינם כרוכים בתשלום, מתרחשות בהם פחות שגיאות, הם אמצעי תשלום יעיל יותר ואמצעי התשלום הידידותי ביותר לסביבה.

לתשומת לבכם, בעקבות שינויים אלה המערכת החדשה אינה תומכת בתשלומים בהמחאות בארצות שבהן אנו מציעים העברה בנקאית כאמצעי תשלום. אם אתם נמצאים בארץ שבה אנו מציעים תשלומים באמצעות העברה בנקאית ואתם מקבלים כעת תשלומים בהמחאות, שימו לב כי יהיה עליכם להשלים מספר שלבים לאחר שחשבונכם ישודרג. עם זאת, בשלב זה לא נדרשת מכם כל פעולה מיידית. לאחר שחשבונכם יעבור למערכת החדשה, תקבלו התראה בדוא"ל עם הוראות מפורטות להגדרת תשלומים באמצעות העברה בנקאית.                

לתשומת לב הקוראים הנמצאים בארצות שבהן אנו עדיין לא תומכים בהעברה בנקאית - אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לשפר את עיבוד התשלומים ולמצוא דרכים לשלוח את התשלומים בצורה מהירה ומאובטחת ככל האפשר. אם יש לכם שאלות כלשהן, היכנסו לחשבון AdSense שלך ובקרו בקטע 'תשלומים' במרכז העזרה שלנו, כדי לקבל את המידע הרלוונטי ביותר.

פורסם על ידי קולם קידי, תשלומי שותפים