אירועים אקטואלים הם הזדמנות מצויינת לבחון את מסעות הפרסום שלכם ולרענן אותם קצת סביב הידיעה החדשותית הרלוונטית. בפוסט היום נעסוק בשיפור מסע הפרסום שלכם בראי הבחירות לממשלה.

חיפוש מהיר בכלי Google Trends מראה כי בשנים קודמות, סביב תקופת הבחירות היתה עליה בחיפושים של מילות מפתח הקשורות לנושא הבחירות לממשלה. כמו כן, ניתן לראות כי עליה דומה התחילה לאחרונה ומפרסמים שיידעו לנצל אותה לטובתם, ירוויחו מפוטנציאל חשיפות רחב במיוחד.
ישנן מספר שיטות שמאפשרות לנצל את העליה בכמות החיפושים לטובתכם, אך הדרך הטובה ביותר היא לבחון כיצד נושא הבחירות משפיע על העסק שלכם, על הלקוחות שלכם והאם ניתן לנצל שינויים אלו לטובת גידול העסק שלכם.

נניח והעסק שלכם הינו בתחום הנופש והטיולים, הרי שיום בחירות הוא יום שבתון ולכן, אנשים בדרך כלל מנצלים את היום לפעילות נוספת מלבד טיול לקלפי והצבעה. כבעלי עסק, תוכלו להציע הצעה מיוחדת ליום הבחירות שתפנה לקהל הבוחרים שיהנו מיום חופש. הנה דוגמה למודעת טקסט ומודעת תמונה שנבנתה בעזרת כלי בונה מודעות לתצוגה: 


גם בעלי עסקים מתחומים אחרים לחלוטין יכולים להנות מגידול בתנועת הגולשים. למשל, אם אתם עורכי-דין, תוכלו להשתמש ביום הבחירות על-מנת לחדד את השירות שאתם מציעים ללקוחותיכם. הנה דוגמא:


עכשיו הקדישו מספר דקות לחשיבה על אסטרטגיית הפרסום שלכם ביום הבחירות. תוכלו לפגוש את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם במנוע החיפוש של Google בחיפושים שרלוונטים לתחום הבחירות (למשל, עבור מילת המפתח "מבצע הנחות ליום הבחירות"), ברשת המדיה של Google, באתרים המוקדשים לתחום הבחירות ובנייד, כשהגולשים מחפשים עסקים בתנועה.
בבניית מסע פרסום חדש, הקדישו מחשבה לכל אחד ואחד מהתחומים הללו וצרו מסעות פרסום נפרדים עבורם.

נכתב על ידי לוטם לב-ארי, צוות Google AdWords