עסקים רבים מתמקדים במסעות פרסום מקומיים - ממציאת מסלול הגעה ועד לחיפוש מספר טלפון, יותר ויותר אנשים נכנסים לאינטרנט כדי למצוא מידע מקומי. למעשה יותר מ-20% מהחיפושים ב-Google קשורים למיקום, ואנשים פועלים בדרך כלל במהירות תוך הסתמכות על חיפושים מקומיים. מחקרים מראים כי 88% מהאנשים שמחפשים מידע מקומי בטלפון החכם מבצעים פעולה תוך יום.

כדי לעזור לכם ביצירת מודעות שיהיו רלוונטיות יותר ללקוחות מקומיים, אנחנו מציגים שיפור לתוספי מיקום. כעת תוכלו להוסיף באופן אוטומטי מידע מקומי כגון עיר, מספר טלפון ומיקוד דואר במודעת הטקסט שלכם.

הפיכת מודעות לרלוונטיות מבחינה מקומית
אם אתם מפעילים תוספי מיקום, תוכלו להשתמש בהכנסת מיקומים כדי להוסיף פרמטרים מקומיים לכותרת המודעה, לכתובת האתר לתצוגה ו/או לכתובת אתר היעד. אנו נחליף באופן דינמי את הפרמטר שבמודעה שלכם במידע שתואם לתוסף המיקום שלכם. אנו מזהים מיקום על סמך מיקומו הפיזי של הלקוח שלכם או על סמך המיקומים הגיאוגרפיים שבהם הוא מביע עניין. 

בהמשך תמצאו דוגמה למודעה ללא הכנסת מיקום, ולאחר מכן תראו דוגמה למודעה שמשתמשת בהוספת מיקום בטקסט המודעה ובכתובת האתר לתצוגה:מודעה ללא הכנסת מיקום

מודעה עם הכנסת מיקום


זהו הקוד המשמש בדוגמה השנייה:
"מצא חנות של {lb.city:Local} או קנה במקוון - משלוח חינם, הזמן עכשיו!" לטקסט המודעה,
 ו-"{www.retailer.com/{lb.city:Local" לכתובת האתר לתצוגה. 


עליכם להתקין תוספי מיקום ולהפעיל אותם כדי לאפשר הכנסת מיקומים. הכנסת מיקומים תפעל גם אם תוספי המיקום שלכם לא מוצגים בגלל תוספים אחרים. 

פישוט ניהול מסעות פרסום
באמצעות השימוש בהכנסת מיקומים, אין עוד צורך ליצור מודעות מרובות למיקומים מרובים. הגדירו תוספי מיקום, הוסיפו את הפרמטרים שלכם והקסם של הכנסת מיקומים יעשה את כל השאר.

היתה לנו הצלחה מדהימה בהתאמה אישית ידנית של הקריאייטיב באמצעות מידע מקומי לשווקים המובילים שלנו, שהוכיח לנו שלקוחות רוצים תוצאות רלוונטיות מבחינה מקומית כשמדובר בשירות כמו אחסון", אמר כריס לאצי, מנהל פרסום, Uncle Bob's Self Storage. "זו הסיבה שבזכותה אנחנו נרגשים מאוד מהכנסת מיקומים. היא תפשט את המשימה של יצירת מודעות מותאמות אישית מבחינה מקומית ליותר מ-400 המיקומים שלנו, ואנחנו צופים שהיא תשפר מאוד את שיעור ההמרה של מודעות אלה."

לקבלת מידע נוסף על הכנסת מיקומים ותוספי מיקום, בקרו במרכז העזרה שלנו. תכונה זו נתמכת בגירסה האחרונה של AdWords API, ותמיכה בעורך AdWords תגיע בגרסה הבאה שלו.

פורסם על ידי ברט מק'לרנון, מהנדס תוכנה