קיבלנו את המשוב שלכם - לגבי השיפורים שאתם מבקשים למצוא באמצעי הבקרה על מודעות AdSense. היום אנו שמחים להודיע על השקה של גרסה חדשה לגמרי של מרכז בקרת המודעות, שהשיפורים בו מבוססים על המשוב שקיבלנו מכם. המרכז לבקרת מודעות מעניק לך שליטה רבה יותר על המודעות שלך וניהול קל יותר של המודעות שמוצגות בדפים שלך.

בקרות חדשות
המרכז החדש לבקרת מודעות יציג בפניך את המודעות בכל סוגי המיקוד (לפי הקשר, לפי תחום עניין ולפי מיקום) שהופיעו בדפים שלך, ויאפשר לך לבדוק אותן. עדיין תוכל לבדוק מודעות במיקוד לפי מיקום, לפני שהן מוצגות באתר שלך. במקום לקבץ מודעות ביחד, כעת אתה יכול לקבל החלטות ברמת המודעות הבודדות כדי לקבוע איזה מבינהן יוצגו באתר שלך.


יעילות משופרת
בנוסף, כעת קל יותר להשתמש במרכז בקרת המודעות. כשאתה בודק מודעות, כעת נציג בפניך תחילה את המודעות שמקבלות את המספר הגבוה ביותר של הופעות בדפים שלך. לחלופין, אם אתה מעכב מודעות במיקוד לפי מיקום כדי לבדוק אותן, תחילה נציג בפניך את המודעות שעבורן אתה צפוי לקבל את המספר הגבוה ביותר של הופעות בדפים שלך. מודעות שאינן מקבלות הופעות באתרים שלך, או מודעות שאינן צפויות לקבל הופעות, לא יוצגו בכלי זה. כך תחסוך זמן ותוכל למקד את המאמצים שלך בבדיקת המודעות שהמשתמשים שלך עשויים לראות בלבד.

כדי לחסום מודעה במרכז החדש לבקרת מודעות, תוכל פשוט ללחוץ עליה. כדי לחסום מודעות מרובות, הדגש את המודעות שברצונך לחסום בו-זמנית וגרור אותן. בנוסף, אנו מציעים תצוגה מוגדלת שבה תוכל להעביר את סמן העכבר מעל למודעה כלשהי, וכן לראות מודעה בגודל מלא, שכן אנו יודעים שלפעמים קשה לראות פרטים בתמונות הממוזערות של מודעות.

מוכן להשתמש במרכז החדש לבקרת מודעות?
אם כבר השתמשת במרכז בקרת המודעות, הגרסה החדשה תהיה זמינה בחשבונך במהלך הימים הקרובים. אם עדיין לא הפעלת תכונה זו, עבור לכרטיסייה 'הרשה או חסום מודעות' כדי להתחיל בעבודה. לידיעתך, תכונה זו אינה תואמת את דפדפן Internet Explorer בגרסה 7 ומטה - לקבלת מידע נוסף, עיין בדף המפרט את הדפדפנים הנתמכים.

לגבי מודעות במיקוד לפי מיקום, מומלץ להשאיר את ההעדפה שלך לבקרת מודעות להגדרת ברירת המחדל של 'הצג מודעות באופן מיידי', ולאחר מכן לבדוק אותן אחרי שהן מתחילות להופיע. הסיבה לכך היא שמודעות אינן משתתפות במכירה הפומבית של מודעות בזמן שהן מעוכבות לבדיקה, וכתוצאה מכך כמות הצעות המחיר הזוכות עשויה להיות נמוכה יותר, וכך גם הרווחים הכוללים שלך ב-AdSense.

למידע נוסף, בקר במרכז העזרה שלנו. במהלך השבועות הקרובות נביא לך עדכונים נוספים על מרכז בקרת המודעות, לכן המשך להתעדכן! עד אז, אל תהסס לשלוח לנו את המשוב שלך ואת דעתך.

 

פורסם על ידי דן סטוקלי, מנהל מוצר