המעבר לניידים כבר אינו שינוי שנראה באופק. הוא כאן.

בכל שנה נערכים מיליארדי חיפושים ב-Google.com ויותר ממחצית מחיפושים אלה מתרחשים בנייד. ובין מיליוני האתרים המשתמשים ב-Google Analytics היום, אנחנו רואים שיותר ממחצית מכל התנועה באינטרנט מגיעה מסמארטפונים וטאבלטים.

כשביקשנו מאנשים לתאר את התפקיד של סמארטפונים בחייהם, הם השתמשו במונחים כמו "מחובר לגוף שלי", "משרת אישי" וגם "חבל הצלה". הם החבר המלווה שאליו הם פונים ברגעים של רצון לדעת, רצון לנסוע, רצון לעשות ורצון לקנות לאורך היום.

כדי לעזור למשווקים להצליח בעידן הניידים, עיצבנו מחדש את AdWords - ממש מההתחלה - והקדשנו מחשבה מחודשת לכל, מהקריאייטיבים והצעות המחיר ועד לזרימת העבודה ולמדידה. כמו כן, אנחנו מקלים על משווקים לגשר בין העולם הדיגיטלי ובין העולם הפיזי.

כאשר קצב הצמיחה של החיפושים הקשורים-למיקום בנייד מהיר ב-50% מזה של כלל החיפושים בנייד, ברור שצרכנים עוברים בצורה חלקה בין חוויות באינטרנט וחוויות לא מקוונות. לכן חשוב לעזור למשווקים לחשוב גם בכיוון הזה.

היה מרגש מאוד לשתף חידושים טריים עם מפרסמים הבוקר בוועידת הביצועים של Google. הנה הנקודות החשובות מתוך ההודעות היום. אפשר לצפות בשידור חוזר של התכנית המלאה כאן.

AdWords בעיצוב מחודש בעידן הניידים

במהלך השנים האחרונות גילינו שחשבונאות לנייד ועיצוב לנייד תחילה הם שני דברים שונים מאוד. זו הסיבה שבגללה שינינו לגמרי את האופן שבו אנו חושבים על AdWords ובונים אותו.

כיצד נראות מודעות טקסט בעידן הניידים? הנייד גרם למהפכה במשטח העבודה שבו מודעות נמצאות. בתחילת השנה הזאת, הסרנו מודעות בצד השמאלי במחשב הנייח כדי לשפר את חוויית החיפוש וכדי להפוך אותה לעקבית יותר בין מכשירים שונים. מהלך זה סלל לנו את הדרך להציג את השינויים הגדולים ביותר במודעות הטקסט שלנו מאז ההשקה של AdWords לפני חמש-עשרה שנים.

מודעות טקסט חדשות ומורחבות ב-AdWords, שעברו אופטימיזציה למידות המסכים בסמארטפונים הפופולריים ביותר, מספקות יותר שטח מסך כדי שתוכל להציג יותר מידע על המוצרים והשירותים שלך לפני הקליק. הנה השינויים המרכזיים:שדרוגים אלה עוזרים למודעות שלך לעבוד בצורה אינטנסיבית יותר במסכים שונים, במיוחד לצרכן הנייד בדרכים שרוצה לדעת בדיוק מה אתה מציע לפני שהוא מקיש כדי לעבור לאתר שלך.

אנחנו מצפים לראות עליות בשיעור הקליקים של עד 20% בהשוואה למודעות טקסט כיום, ולכן אנחנו ממליצים להתחיל בתכנון לקראת שדרוג זה לפני פריסתו ביולי.

כיצד מודעות ברשת המדיה נראות בעידן הניידים? מאתרים ואפליקציות ועד לסרטונים, הנייד פתח מרחבים חדשים להגעה לצרכנים. ובכל זאת, המשווקים עדיין מתמודדים עם אתגרים בבניית מודעות שמתאימות בצורה חלקה למכשירים בכל גודל ולכל ההקשרים. מודעות ברשת המדיה עם יכולת תגובה מסתגלות לתוכן המגוון, לצורות הרבות ולגדלים השונים שקיימים ביותר משני מיליון אתרים ואפליקציות של בעלי אתרים ברשת המדיה של Google (GDN). הם גם מאפשרים מלאי מותאם חדש, כך שתוכל למשוך צרכנים באמצעות מודעות שמתאימות למראה ולתחושה של התוכן שבו הם מעיינים.כמו כן, אנחנו מרחיבים את טווח ההגעה של קמפיינים של רימרקטינג ב-GDN ומעניקים לך גישה למלאי מרשתות מודעות אחרות. מלאי זה מאפשר לך להגיע לאתרים ולאפליקציות נוספים ברחבי העולם. למידע נוסף.

כיצד נראה מתן הצעות מחיר בעידן הניידים? למשווקים דרושות יותר שליטה וגמישות לביצוע אופטימיזציה בהצעות מחיר במכשירים ספציפיים. במהלך החודשים הקרובים תוכל להגדיר התאמות להצעות מחיר בודדות לכל סוג מכשיר - נייד, מחשב נייד וטאבלט. כך תוכל לעגן את הצעת המחיר הבסיסי למילת מפתח במכשיר שהכי חשוב לעסק שלך ולאחר מכן להגדיר התאמות של הצעות מחיר לכל אחד מהמכשירים האחרים. בנוסף, יהיה לך טווח רחב יותר להתאמת הצעות מחיר - עד +900%. עם יותר בקרות, תוכל עכשיו לבצע אופטימיזציה בדיוק רב יותר תוך שמירה על הפשטות באמצעות קמפיין יחיד שמגיע לצרכנים במכשירים שונים.

הנייד מאפשר שימוש מקומי, ולמשווקים הוא משמש גשר בין העולם הדיגיטלי לעולם הפיזי

כמעט שליש מכל החיפושים לנייד קשורים למיקום. העולמות המקוונים והלא מקוונים מתנגשים — ולא משנה אם אתה מחפש רעיונות לארוחת ערב במסעדה ביום שישי או חנות שמוכרת מגפי גומי במידה שלך.

כדי לעזור למפרסמים להגיע לצרכנים שמחפשים מיקומי עסקים פיזיים, אנחנו מציגים מודעות מקומיות חדשות שמיועדות לרשת החיפוש ברחבי Google.com ומפות Google. מפרסמים המשתמשים בתוספי מיקום יוכלו להציג באופן בולט את מיקומי העסקים שלהם כאשר צרכנים יחפשו מונחים כמו "חנות נעליים" או "מוסך קרוב". למידע נוסף.

אנחנו משקיעים גם בחוויות ממותגות ומותאמות אישית לעסקים במפות Google - שמטרתן לעזור לך להגדיל את מספר הביקורים בחנות הפיזית. ראשית, אנחנו עורכים ניסויים במגוון פורמטים של מודעות במפות שמקלים על משתמשים למצוא עסקים כאשר הם מנווטים בעולם סביבם. לדוגמה, משתמשים במפות יכולים להתחיל לראות נעצים מקודמים לבתי קפה, תחנות דלק או מסעדות לאורך מסלול הנהיגה שלהם. דפים של עסקים מקומיים גם מקבלים מראה חדש לגמרי - כדי לעודד צרכנים לגלות את החנות שלך לפני שהם בכלל מגיעים, אנחנו מוסיפים תכונות חדשות כמו מבצעים מיוחדים ויכולת לעיין במלאי המוצרים.

כאשר מודעות מקוונות מביאות יותר אנשים לחזית החנויות שלך, איך תמדוד את ההשפעה?
AdWords הוא הפתרון הגדול ביותר בעולם למדידת מודעות ממצב מקוון ללא מקוון. למעשה, מאז שהוצגו ביקורים בחנות של AdWords לפני שנתיים, מפרסמים מדדו למעלה ממיליארד ביקורים בחנויות פיזיות בעולם כולו.

עסקים במגוון רחב של תעשיות ברחבי העולם משתמשים בתובנות מביקורים בחנות פיזית של AdWords כדי למדוד את ההשפעה של מודעות מקוונות על פעילות לא מקוונת. Nissan UK גילתה ש-6% מהקליקים על מודעות לנייד מובילים לביקור בסוכנות המכוניות, ומעניקים החזר משוער של פי 25 על ההשקעה. קרא את הסיפור המלא כאן.

הצלחה בעידן הניידים

כאשר צרכנים חיים את חייהם באופן מקוון והקווים מטשטשים בין העולם המקוון והעולם הלא מקוון, חשוב יותר מתמיד לבנות את העסק שלך לנייד. גם Google נערכת לקראת עידן הניידים ואנחנו נרגשים לצאת למסע הזה אתך.

כדי לראות את המגוון המלא של מודעות וחידושים בניתוחים המוכרזים הבוקר, צפה בנאום המרכזי של ועידת הביצועים של Google כאן. כמו כן, בדוק את האתר החדש של יעדי השיווק של AdWords כדי ללמוד כיצד להשתמש בפתרונות למודעות כך שימלאו את היעדים העסקיים שלך.

פורסם על ידי: סרידהאר רמסוואמי, סמנכ"ל בכיר, מודעות ומסחר