לפי מחקרים שנערכו לאחרונה, מחצית מהאנשים בגילאי 18-49 מעדיפים לצפות בסרטונים באמצעות הנייד. גם תוך כדי ישיבה בסלון, אנשים רבים מעדיפים לצפות בסמארטפון - בגלל השליטה, הנוחות והאפשרויות להתאמה אישית שהסמארטפון מספק. בתגובה לשינויים המתמשכים בהרגלי הצפייה אנחנו משיקים פורמטים חדשים שמותאמים להרגלים האלו.

על רקע אותם השינויים, אנחנו שמחים להכריז היום על מודעות באמפר - פורמט וידאו חדש באורך שש שניות, שנמכר דרך המכירה הפומבית של AdWords על בסיס מחיר לאלף הופעות. מודעות באמפר אידיאליות להגדלה של טווח ההגעה והתדירות, ובמיוחד בניידים, שבהם סרטונים "בגודל נגיסה" מפגינים ביצועים טובים.

מדובר בפורמט שהוא מטבעו תמציתי, וראינו שמודעות באמפר עובדות בצורה הטובה יותר כשהן משולבות עם קמפיינים מסוג TrueView או Google Preferred. בבדיקות המוקדמות, מודעות באמפר הובילו לעלייה משמעותית בערכים של החלק העליון במשפך, כמו זכירה, מודעות ובחינת כוונות - והשלימו את היכולות של TrueView מבחינת הגדלת הערכים בחלק המרכזי ובחלק התחתון של המשפך, כמו העדפה וכוונת רכישה. בנוסף, ראינו שמודעות באמפר מגדילות בצורה משמעותית את טווח ההגעה והתדירות כשהן מתלוות לקמפיין TrueView.

חברת Atlantic Records השתתפה בבדיקות המוקדמות של הפורמט החדש, והשיקה את האלבום השני של הלהקה הבריטית Rudimental באמצעות מודעות באמפר. לדברי פיונה ביירס, מנהלת שיווק בכירה של Atlantic Records/Warner Music Group, "בקמפיין האחרון של Rudimental, TrueView ומודעות באמפר מילאו תפקיד חשוב בהצגת האלבום השני של הלהקה. מודעות הבאמפר החסכוניות אפשרו לנו להציג לראווה את מגוון האורחים המפורסמים שמשתתפים באלבום. בכל מודעה הוצגה תובנה קצרה וקולעת לגבי אחד האמנים האורחים ואחת הרצועות באלבום, והסיפור המלא של האלבום והלהקה הוצג באמצעות TrueView. השילוב בין TrueView ומודעות הבאמפר הוכיח את עצמו כיעיל יותר מאשר כל אחד מהפורמטים בנפרד".

כפורמט מהיר ומהנה, מודעות באמפרים מתאימות מאוד לתוכן סדרתי. ב-Audi גרמניה חילקו את מודעת TrueView הארוכה יותר של החברה, כדי להציג את רכב הכבישטח שלהם מסדרה Q בעזרת מילים חזקות בגרמנית שמתחילות באות "q" - כמו querpass (בעיטת פס) ו-quantensprung (קפיצה גדולה קדימה). תחילת השימוש בפורמט כבר בשלבים המוקדמים משקפת את הסיסמה של Audi גרמניה - "Vorsprung durch Technik" ("קידמה באמצעות טכנולוגיה").

בעינינו, מודעות באמפר הן גרסת שירי ההאיקו של מודעות הווידאו - ואנחנו מחכים בקוצר רוח לראות מה יעשו איתן אנשי קהילת הפרסום.  החל מחודש מאי תוכלו להשתמש במודעות הבאמפר לאחר שיחה עם נציג המכירות של Google, וזה לא סוף הסיפור - אנחנו ממשיכים להשיק פורמטים חדשים של מודעות שמותאמים בצורה ייחודית להרגלי הצפייה בסרטונים, היום וגם בעתיד.


פורסם על ידי זאק לופיי, מנהל מוצר, מודעות וידאו.