היום אנחנו משיקים את אפליקציית AdWords ל-iOS לכל לקוחות AdWords ברחבי העולם – אפשר להוריד אותה מ-App Store. באמצעות אפליקציית AdWords אפשר לנהל פעילויות רבות בקמפיינים גם כשנמצאים בדרכים, ישירות מה-iPhone:

  • לעקוב אחר ביצועי קמפיינים, כגון קליקים, שיעור קליקים (CTR) ומחיר לקליק (CPC)
  • לעדכן הצעות מחיר ותקציבים
  • ליישם הצעות לשיפור הביצועים של קמפיינים
  • לקבל התראות והודעות בזמן אמת לגבי סטטוס המודעות והחיוב
  • להתקשר למומחה של Google
iOS6plus_1536x2048_HOME_GB copy.pngiOS6Plus_3_1600x2560_v1.pngiOS6Plus_4_1600x2560_v1.png

לקוחות כמו The Honest Company, ‏MuleSoft ו-PMG משתמשים באפליקציית AdWords כדי לנהל בקלות קמפיינים, ללמוד על הצרכים של הלקוחות שלהם ולגשת במהירות לתובנות עסקיות חשובות – מכל מקום.


"בשיא תקופת החגים העמוסה האפליקציה הזו הצילה אותי – יכולתי לעקוב אחר הביצועים ולערוך שינויים מהירים בחשבונות שלי גם משולחן ארוחת החג. כך יכולתי לבלות יותר זמן עם המשפחה. מעניין אילו עוד הפתעות מצפות לנו!"
ג'וש פרנקלין, מנהל, שיווק בחיפוש, The Honest Company
MuleSoft_logo_299C.png
"באמצעות האפליקציה אני יכול לגשת לסקירה כללית של הנתונים גם כשאני לא נמצא ליד המחשב, למשל בזמן ישיבות או כשאני צריך לבדוק מהר את ביצועי הקמפיינים שלנו. גם היכולת לבצע התאמות בקמפיינים – למשל, לשנות הצעות מחיר ותקציב היא פשוט יוצאת מן הכלל”.
נימה אסרר הגיגי, מנהל, שיווק דיגיטלי וניתוח נתונים, MuleSoft
PMGlogo_256x256transparent.png
"הצרכנים משתמשים במכשירים ניידים יותר ויותר, ולכן הקמפיינים של הלקוחות הקמעוניים שלנו צריכים להיות דינמיים כדי שיוכלו לענות על צורכי הצרכנים בכל רגע במהלך היום. האפליקציה מאפשרת לנו להתמודד עם בעיות בקלות מבלי שנהיה תלויים במחשבים הניידים שלנו. באמצעותה הצלחנו ב-PMG לבצע עבור הלקוחות שלנו התאמות מיידיות בחשבונות שלהם, מרמת הקמפיין ועד רמת מילת המפתח, וכן לשמור על רמה גבוהה של שביעות רצון בקרב הלקוחות".
קייל נוקס, מנהל חשבון, PMG

קדימה, מתחילים

למידע נוסף על אפליקציית AdWords, היכנסו למרכז העזרה של AdWords.

Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40.png
פורסם על ידי סוג'יטי קוצ'הר, מנהל מוצר, AdWords