מפתחים מחפשים ללא הרף דרכים חדשות למשוך משתמשים אל האפליקציות שלהם. אך מכיוון שבנייד תשומת הלב של אנשים הולכת ומתקצרת ונעשית ממוקדת מטרה יותר, מציאת משתמשים שיגלו מעורבות באפליקציה מהווה אתגר מתמשך -- גם לפני התקנה וגם אחריה. למעשה, גילינו שבאחת מכל ארבע אפליקציות מותקנות כלל לא נעשה אפילו שימוש. מיקדנו את מאמצינו כדי להעניק למפתחים כלי פרסום שימשכו משתמשים ויציגו לראווה אפליקציות במיטבן. לאחרונה, עיצבנו מחדש את אחד מפורמטי המודעות שבתוך האפליקציות, וכעת אנחנו ממשיכים במאמץ ליצור חוויות מרהיבות של מודעות באפליקציות. זו הסיבה שאנחנו מוסיפים היום שני פורמטי מודעות חדשים, עשירים ומרהיבים לחבילה הגדלה של פתרונות יצירתיים להתקנת אפליקציות.
שחק במשחק בתוך מודעה באמצעות מודעות עם הרצת ניסיון
מודעות עם הרצת ניסיון הן פורמט אפליקציה שמאפשר למשתמש לשחק במשחק עד 60 שניות, על-ידי הזרמת תוכן מהאפליקציה לפני ההורדה. גרסת ההדגמה המרתקת מעלה את הסבירות שמישהו שנהנה מהמשחק יתקין אותו. משתמשים "טועמים" מהמשחק לפני תהליך ההורדה, ומפתח האפליקציה מושך משתמשים יותר מתאימים שבחרו במשחק על-סמך החוויות שלהם באפליקציה.
מודעות עם הרצת ניסיון מעניקות:
●        מודעות מרתקות ומהנות שמיועדות למשחקים
●        הזדמנות לשחקנים להתנסות לפני ההורדה
●        קליקים על מודעות, הורדות של אפליקציות ומשתמשי אפליקציות מתאימים שכולם רלוונטיים יותר

מודעות עם הרצת ניסיון של Cookie Jam
גלה סופר-יצירתיות עם מודעות מותאמות אישית לנייד
אנחנו גם משיקים גרסת ביטא של מודעות ביניים אינטראקטיביות, שהן מודעות HTML5 אשר מציעות חווית משתמש מותאמת אישית לחלוטין התפורה במיוחד לאפליקציה של כל מפרסם. הן מעניקות למפרסמים חופש יצירתי להשתמש ב-HTML5 במקום בתבניות רגילות ולהשיג נתונים באופן דינמי. פוטנציאל הגיוון גבוה בפורמט זה, ואינו מוגבל רק לאפליקציות של משחקים. מודעות ביניים אינטראקטיביות מציעות חוויה מותאמת אישית באמת, שיכולה לכלול את הצעת הערך של האפליקציה שלכם ואת הפונקציות שברצונכם להדגיש, והכול משורטט באסטרטגיית המיתוג האישית שלכם. דבר זה חשוב במיוחד למפרסמים שמחפשים מעורבות משתמש גבוהה יותר במנהלי התקנות.
מודעות ביניים אינטראקטיביות מעניקות:
●        בד ציור יפהפה וגמיש שמאפשר למפרסם להיות יצירתי באמת
●        יכולות ייחודיות של בדיקה ואופטימיזציה
●        הזדמנות להביא למשתמש טעימה מחווית האפליקציה לפני ההורדה
●        אפשרויות ייחודיות לבניית מותג
התאמה אישית יכולה להיות קטנה או גדולה, לפי רצונך - מהתאמת תבניות רגילות ועד לפיתוח קריאייטיב מותאם אישית במלואו. משווקים יכולים גם להשתמש בתוכן האפליקציות החיות שלהם ליצירת פורמטים מרתקים של מודעות בזמן אמת. כשיש לך יותר שליטה על פריסה ואינטראקציה, אתה יכול לבצע בדיקת A/B למודעות קריאייטיב ולנסות קריאות שונות לפעולה כדי להגדיל את ההמרות. במקום סתם לספר למשתמש על האפליקציה שלך, ניתן להציע לו חוויה ייחודית לאפליקציה שלך, כזו שתגרום לו לרצות להעביר איתה את הזמן.
מפרסמים קמעונאיים, כמו Zalora, משתמשים במודעות ביניים אינטראקטיביות כדי להציג לראווה את המוצרים החדשים ביותר שהם מציעים באמצעות גלריות, כדי להדגיש אלמנטים של המיתוג האישי שלהם וכדי להדגים בעוצמה רבה יותר את ערך האפליקציה שלהם לפני התקנתה.
Zalora מציגה גלריית מוצרים שהמשתמשים יכולים לדפדף בהחלקת אצבע
במודעת הביניים האינטראקטיבית שלה.
אנחנו מבינים שחוויות בנייד צריכות להיות מיועדות לנייד, וזה נכון גם כשמדובר במודעות. אנחנו חוקרים כל הזמן דרכים חדשות וטובות יותר לפתח פורמטים אינטראקטיביים למסכים קטנים.
מודעות עם הרצת ניסיון ומודעות ביניים אינטראקטיביות נמצאות כרגע בגרסת ביטא וזמינות לקבוצת מפרסמים מוגבלת. אם אתה מעוניין להצטרף למשתמשי הביטא, פנה למנהל החשבון שלך.
פורסם על-ידי Sissie Hsiao, מנהלת מוצר, פרסום ברשת המדיה ו-Pasha Nahass, מנהלת מוצר, פרסום ברשת המדיה