מכשירים ניידים שינו את כללי המשחק עבור לקוחות וגם עבור מותגים. צרכנים מצפים כיום לתגובה מיידית ורלוונטית יותר מתמיד, ומותג מצליח הוא כזה שזמין לאנשים ברגעים החשובים ביותר, שבהם הלקוח רוצה לדעת, רוצה להגיע, רוצה לעשות ורוצה לקנות. Google נבנתה כחברה שמטרתה לענות על הצרכים השונים ברגע שבו הם מתעוררים. הטכנולוגיה שיצרנו במודעות שלנו מאפשרת לעסקים גדולים וקטנים כאחד לעשות זאת.


השבוע, ב-Times Center Stage של Advertising Week, הודעתי על שני מוצרים חדשים, 'התאמה ללקוח' ו'קמפיינים אוניברסליים של אפליקציות', שיעזרו לכם להיות שם ולהיות רלוונטיים באותם רגעים שחשובים באמת.


בעזרת 'התאמה ללקוח' תוכלו להגיע אל הלקוחות החשובים ביותר


70% מהאנשים שקונים באינטרנט מסכימים שהאיכות, התזמון והרלוונטיות של התוכן שמוצג על ידי מותגים משפיעים על האופן שבו הם תופסים את המותג. היכולות והכלים הייחודיים של 1 Google מאפשרים לה ליצור את החיבור בין לקוחות ובין העסק שלכם בדרכים הרלוונטיות ביותר. כשלקוחות מחפשים ב-Google, בודקים מבצעים ב-Gmail, או צופים בסרטונים ב-YouTube, אנחנו יכולים להציג להם את המידע הרלוונטי ביותר, על סמך מה שהם עושים, המיקום שלהם, השעה ביום שבה הם מחפשים והמכשיר שבו הם משתמשים. היום אנו משדרגים את היכולות האלה עם חידושים נוספים במודעות שיגבירו עוד יותר את הרלוונטיות שלהן.


הלקוחות החשובים ביותר שלכם מצפים לתמורה רבה יותר. וכעת Google יכולה לעזור לכם להגיע ללקוחות שכבר יש לכם איתם קשר -- כמו אלו שנמצאים בתכנית הנאמנות שלכם, או כאלה שכבר רכשו אצלכם בעבר -- בדרכים רלוונטיות במיוחד למה שהם מתכוונים לקנות ובהקשר המתאים להם.


'התאמה ללקוח' הוא מוצר חדש שמיועד לעזור לכם להגיע ברגעים הקריטיים אל הלקוחות המניבים את הערך הרב ביותר, דרך חיפוש ב-Google, ב-YouTube וב-Gmail -- כאשר זה רלוונטי במיוחד. בעזרת 'התאמה ללקוח' תוכלו להעלות רשימה של כתובות אימייל שאותה אפשר להתאים למשתמשים המחוברים אל Google. ההתאמה מבוצעת בצורה מאובטחת השומרת על הפרטיות שלהם. בצורה זו תוכלו ליצור קמפיינים ומודעות המיועדים באופן ספציפי להגיע אל הקהל שלכם.


נניח שיש לכם חברת נסיעות. כעת אפשר להגיע לאנשים שהצטרפו לתכנית התמריצים שלכם כאשר הם מתכננים את הטיול הבא שלהם. לדוגמה, כשאותם חברים בתכנית התמריצים יחפשו ב-Google.com, אחר 'טיסות ללא עצירות לניו-יורק', תוכלו להציג מודעות רלוונטיות בראש רשימת תוצאות החיפוש בכל מכשיר שבו הם משתמשים בדיוק ברגע שבו הם יחפשו טיסה לניו-יורק. כשאותם חברים בתכנית יצפו בסרטונים האהובים עליהם ב-YouTube או יבדקו הודעות ב-Gmail, תוכלו להציג מודעות שיתנו להם השראה לתכנון הנסיעה הבאה.


בעזרת 'התאמה ללקוח' תוכלו גם ליצור 'קהלים דומים' כדי להגיע אל לקוחות חדשים ב-YouTube וב-Gmail שיש סבירות גבוהה לכך שהם יתעניינו במוצרים או בשירותים שלכם. למשל, דוגמה, תוכלו לפרסם ב-YouTube טיסות חדשות ללא עצירות על ידי הצגת מודעות TrueView ללקוחות פוטנציאליים שיש להם תחומי עניין ומאפיינים דומים לחברים בתכנית התמריצים.


כשאתם משתמשים ב'התאמה ללקוח', המותג שלכם מופיע עם המסר הנכון ממש ברגע שבו הלקוח מחפש את המידע הזה. רק Google יכולה לעזור לכם לעשות זאת ברגע המתאים, וכך לספק את מה שהלקוחות הנאמנים שלכם מצפים לו.


הפונקציונליות של 'התאמה ללקוח' ושל 'קהלים דומים' תופץ לכל המפרסמים בשבועות הבאים. לחצו כאן כדי ללמוד עוד.
טווח הגעה חסר תקדים לקידום האפליקציות שלכם


אנשים מגלים אפליקציות חדשות בדרכים רבות: חיפושים באינטרנט, המלצות המופיעות כשהם צופים בסרטונים האהובים עליהם וגם דרך הצעות בתוך אפליקציות. אם לעסק שלכם יש אפליקציה, אתם זקוקים לדרך דינמית שבה תוכלו להגיע דרך מגוון ערוצים אל הלקוחות שיש את הסבירות הגבוהה ביותר שיתקינו את האפליקציה שלכם.


החל מהיום, קמפיינים אוניברסליים של אפליקציות יהיו זמינים לכל המפתחים והמפרסמים בתור סוג חדש של קמפיין AdWords שעוזר לכם ליצור קשר עם משתמשי האפליקציה בחיפוש Google, ב-Google Play, ב-YouTube וברשת המדיה של GDN, Google. בכמה צעדים פשוטים תוכלו לקדם את האפליקציה שלכם בטווח חסר תקדים בכל הרשתות והפלטפורמות הגדולות בעולם.


נניח שיצרתם משחק הרפתקאות. בעזרת 'קמפיינים אוניברסליים של אפליקציות' תוכלו להגיע לכמות אנשים חסרת תקדים: תוכלו לקדם את האפליקציה ב-YouTube - פלטפורמה עם יותר ממיליארד משתמשים, הצופים בה מדי יום במאות מיליוני שעות של תוכן. המודעות שלכם יכולות להגיע גם לקהלים ספציפיים ב-650 אלף אפליקציות ומעל 2 מיליון אתרי אינטרנט ב-GDN. והכי חשוב, 'קמפיינים אוניברסליים של אפליקציות' מתקשרים לחיפושים ממוקדים כמו "משחקי הרפתקאות" או "משחקי חשיבה" שמבוצעים מדי יום בחיפוש Google וב-Google Play, כלומר האפליקציה שלכם תזכה לחשיפה כאשר אנשים מחפשים משהו חדש להוריד.


כל שעליכם לעשות הוא להגדיר לנו מהו המחיר להתקנה הרצוי, ואנו נעשה את כל השאר. 'קמפיינים אוניברסליים של אפליקציות' הם קמפיין מסוג "הכל במקום אחד" שמתאים את טווח ההגעה ומשיג את מספר ההתקנות המרבי האפשרי ב-Android בכל פלטפורמות המודעות של Google. תהליך יצירת הקמפיין הוא אוטומטי ונעשה על ידי שימוש בתמונות האפליקציה, הסרטונים ותיאור האפליקציה ישירות מהרישום בחנות Google Play כך שהמודעות נראות מעולה בכל פורמט או מיקום שבו יופיעו.
לאחר מכן, המערכות שלנו יבצעו אופטימיזציה של הקמפיין באמצעות למידה דינמית כדי להגיע למספר ההתקנות הגדול ביותר האפשרי בהתאם למחיר להתקנה שציינתם. על ידי בדיקה של גרסאות עם תמונות וטקסט שונים בכל אחת מהרשתות של Google הזמינות בפלטפורמה זו, אנו יכולים לקבוע מהן המודעות המניבות את הביצועים הטובים ביותר, כך שרק הטובות ביותר יוצגו. למידע נוסף


האנרגיות והבאז ב-Advertising Week 2015 מוכיחים שזוהי תקופה מלהיבה להיות משווק. נפלה בחלקי הזכות לבנות מוצרים העוזרים למותגים לשתף את הסיפור שלהם ולהתחבר ללקוחות ברגעים שחשובים להם באמת.
פורסם על ידי סרידהאר רמסוואמי, סמנכ"ל בכיר, מודעות ומסחר


1 Google/Ipsos, “Consumers in the Micro-Moment,” March 2015.