לעתים קרובות אנשים מחפשים את אותם הדברים בצורות שונות, כמו למשל 'מלונות בקרבת מקום' או 'מלונות בסביבה'. לכן, אם אתם מעוניינים להגיע אל הלקוחות שלכם ברגע ההחלטה, זכרו שלעתים תצטרכו לרדוף אחרי מטרה שנמצאת בתנועה מתמדת.למעשה, מתוך מיליארדים של חיפושים שמתבצעים ב-Google מדי יום, 15% מעולם לא בוצעו לפני כן.1 אם נוסיף לנתון הזה את השינויים התכופים במלאי המוצרים והתוכן המוסתר בנבכי האתרים שלכם, נוכל להבין למה אנשים לא תמיד מצליחים למצוא את מה שהם מחפשים. זו הסיבה לכך שלפני שלוש שנים הצגנו לראשונה את התכונה 'מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש' (DSA).

היום אנחנו שמחים להודיע על הגרסה החדשה של DSA, עם שיפורים וכלים שתוכננו מחדש מהיסוד. הגרסה החדשה זמינה עכשיו למפרסמים בכל העולם.

מהן מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש?

מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש עוזרות לכם להגיע ללקוחות ולהציג בפניהם את המידע הנכון ברגע שבו הם עורכים חיפוש, ללא צורך בניהול מילות מפתח. באמצעות טכנולוגיית סריקת האתרים האורגנית של Google, מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש יוצרות אינדקס של האתר שלכם כדי לקבוע באילו חיפושים כדאי להציג מודעות. אם חיפוש מסוים רלוונטי לתוכן שמופיע באתר שלכם, Google תיצור באופן אוטומטי מודעה שניתן להציע בשבילה מחיר במכירה הפומבית. הכותרות ודפי הנחיתה של המודעות שלכם נוצרים בהתאם למוצרים ולשירותים שאתם מציעים ובהתאם למה שאנשים מחפשים. המודעות האלה לא רק ממוקדות מאוד אלא גם משלימות מסעות פרסום אחרים ב-AdWords בכך שהן מוסיפות ערך לחיפושים רלוונטיים שאינם כלולים בטווח של מילות המפתח הקיימות.

הצגת מודעות בהתאם לתוכן האתר

עכשיו קיימת דרך יעילה עוד יותר להגיע אל הלקוחות שלכם. בנוסף לסקירה וליצירת האינדקס של האתר שלכם, מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש מארגנות עכשיו את תוכן האתר שלכם לקטגוריות מומלצות לצורך מיקוד המודעות שלכם. הקטגוריות המומלצות מותאמות אישית לפי המוצרים והשירותים שלכם, לדוגמה, "רהיטים", ומפעילות מודעות רק עבור שאילתות חיפוש שיש לכם דף נחיתה רלוונטי בשבילן. ניתן גם למקד כל קטגוריה כך שתציג קטגוריות נוספות, ספציפיות יותר.

קטגוריות מומלצות עבור מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש

לדוגמה, תוכלו להציג פירוט של הקטגוריה המומלצת ל'רהיטים' כדי לפרסם רק את המוצרים שלכם בסעיף 'רהיטים לחדר האוכל' או 'רהיטים לסלון'. תוכלו לבחור קטגוריות רבות או מעטות ככל שתרצו, או לבחור את האפשרות להצגת מודעות בהתאם לתוכן האתר כולו.

תצוגות מקדימות של מודעות והמלצות מושכלות

בשלב שלאחר בחירת הקטגוריות הרצויות, הוספנו כלים חדשים שיעניקו לכם שקיפות רבה יותר לגבי הדרך שבה יוצגו המודעות שלכם. בכל קטגוריה מומלצת, עכשיו תוכלו לראות כמה דוגמאות לשאילתות החיפוש שאליהן תמקדו, למודעות הטקסט שיופיעו ולדפי הנחיתה שאליהם יגיעו הלקוחות שלכם. כדי לעזור לכם להתחיל את מסע הפרסום, מופיעה גם הצעה לחישוב של מחיר לקליק בכל אחת מהקטגוריות המומלצות. ההצעות הללו מבוססות על הביצועים של מילות המפתח הקיימות שלכם, הממקדות לשאילתות חיפוש דומות.

לקוחות רבים נהנים כבר עכשיו מתוצאות מוצלחות הודות לשיפורים האלה במודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש.Hayneedle.com, אחד המשווקים הקמעונאים הגדולים בארה"ב, עזר בבדיקת הביטא של מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש. החברה השתמשה בקטגוריות המומלצות החדשות והשיגה עלייה מצטברת של 5% בתנועת חיפוש מתאימה לאתר.

בעקבות השימוש בקטגוריות המומלצות החדשות, חברת Vueling Airlines נהנתה מהפחתה של 20% במחיר לרכישה ומעלייה של 10% במספר הקליקים שהניבו המרות. הקטגוריות אפשרו לחברה להגדיר הצעות מחיר בצורה יעילה יותר ועל ידי כך לשפר את ביצועי מסע הפרסום.

טווח הגעה עצום בקלות מדהימה

מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש מעניקות לכם יכולת פעולה חסרת תקדים - תוכלו להגדיר את מסע הפרסום הראשון שלכם בפחות מ-10 דקות. זרימת עבודה משופרת תנחה אתכם בשלבים השונים של יצירת מסע הפרסום. התהליך מציע דרך אינטואיטיבית יותר להבטיח שתבניות המודעה שלכם יישארו רלוונטיות למיקודי המודעות הדינמיות.

למידע נוסף על מודעות דינמיות שמיועדות לרשת החיפוש, בקרו במרכז העזרה שלנו.


פורסם על ידי ג'ן הואנג, מנהלת מוצר בכירה, AdWords

1 נתונים פנימיים של Google