חשבון ניהול ב-AdWords הוא כלי רב-עוצמה למעקב אחר חשבונות מרובים וניהולם, שפותח מתוך מחשבה על המפרסמים המתוחכמים ביותר שלנו. כדי לחסוך לכם זמן ולאפשר לכם להבין טוב יותר את ביצועי החשבונות, אנו מציגים מספר שיפורים חדשים, כולל ניהול מסעות פרסום בחשבונות שונים, כלים רבי-עוצמה לדיווח וניווט משופר בחשבונות.

ניהול מסעות הפרסום בבת אחת

יצירת דוחות ועריכת שינויים מהירים במסעות פרסום במספר חשבונות עלולות לצרוך זמן רב. כדי לעזור לכם לנהל את כל מסעות הפרסום שלכם ולדווח עליהם בבת אחת, מתצוגה יחידה, הוספנו ללוח הבקרה של חשבון הניהול תצוגה חדשה בשם "מסעות פרסום".

הפעולות ברמת מסע הפרסום שאתם רגילים לראות ברמת החשבון הפרטי זמינות עכשיו ברמת חשבון הניהול. אפשר להוסיף עמודות, להחיל חלוקות ולהגדיר מסננים כדי לדווח על הביצועים של מסעות פרסום בעד 20 חשבונות שתבחרו. אפשר גם לבצע פעולות כגון עדכון תקציבים יומיים במהירות והפעלה או השהיה של מסעות פרסום בכל החשבונות האלה. בנוסף, אפשר ליצור מסע פרסום חדש לחשבון פרטי כלשהו ישירות מחשבון הניהול.


יצירת דוחות טובים ומועילים יותר

הנתונים המוצגים עכשיו בלוח הבקרה בחשבון הניהול מעודכנים בדיוק כמו בשאר החלקים של AdWords. פירוש הדבר הוא שאינכם צריכים יותר לנווט לחשבונות פרטיים כדי לקבל את ערכי הדיווח העדכניים ביותר. הדוחות בלוח הבקרה הם עכשיו שימושיים יותר, שכן אפשר לבחור טווח תאריכים מותאם אישית מעבר ל-90 הימים האחרונים, ולהשוות אותו לכל תקופה שתרצו. כמו כן, הוספנו עוד עמודות דיווח, כולל המרות, וכן את היכולת ליצור תרשים ביצועים ישירות בלוח הבקרה.


כדי לעזור לכם לבדוק את נתוני החשבונות שלכם בדרכים משמעותיות יותר, הוספנו כלים מתקדמים לפילוח ולסינון. תוכלו לחלק את הנתונים שלכם בהתאם לפרטים החשובים לכם ביותר, כגון רשת, סוג קליק או מכשיר. לאחר מכן, תוכלו להחיל מסננים כדי לזהות הזדמנויות חדשות או פשוט כדי לראות את הנתונים שמעניינים אתכם.

אם אתם משתמשים בתתי-חשבון MCC, תראו גם תפריט נפתח חדש לצמצום הנתונים המוצגים בלוח הבקרה, כך שתוכלו להציג רק את נתוני הביצועים של החשבונות הבאים: חשבונות פרטיים ותתי-חשבון MCC המקושרים באופן ישיר, כל החשבונות הפרטיים ותתי-חשבון MCC המקושרים או כל החשבונות הפרטיים המקושרים.


ניווט מהיר יותר בין חשבונות

עכשיו קל יותר למצוא את החשבון שאותו תרצו להציג. כדי לבחור את חשבון הניהול או החשבון הפרטי שאליו אתם רוצים לעבור או כדי לחפש אותו, הרחיבו את התפריט הנפתח המופיע בחלק העליון של חשבון ה-AdWords שלכם.


סיפורי לקוחות

לקוחות רבים נהנים כבר מתוצאות מוצלחות הודות לשיפורים האלה בחשבונות הניהול.


"קו המוצרים שלנו התרחב לאחרונה, ולכן מספר חשבונות AdWords שאנחנו מנהלים גדל באופן משמעותי. עם זאת, היכולת לזהות מגמות משמעותיות בביצועי מסעות הפרסום ולנקוט פעולה באופן שבו תהיה לה ההשפעה הרבה ביותר - כל זאת מתצוגה יחידה - חוסכת לנו 4-5 שעות בכל שבוע, ואף מעניקה לנו ביטחון רב יותר בניהול התקין של החשבונות שלנו." -- קת'רין דוטי, מנהל שיווק בינלאומי בחיפוש ב-Rosetta Stone

"יש לנו יותר מ-90 חשבונות AdWords פרטיים, ואנו מסתמכים על מוסכמה חזקה של מתן שמות למסעות פרסום כדי לנהל את כולם ביעילות. הודות לתצוגה החדשה של מסעות הפרסום בחשבון המנוהל שלנו, אנחנו יכולים עכשיו לנהל את כל מסעות הפרסום שלנו ולבצע אופטימיזציה שלהם מתצוגה יחידה. היכולת הזו חוסכת לנו שעות רבות מספור, מפני שאנחנו לא צריכים יותר לעבור אחד אחד על כל החשבונות שלנו כדי לבדוק את מסעות הפרסום שלנו ולנהל אותם." -- ג'רמי לגרנד, מנהל שיווק במנועי חיפוש ב-Kaymu

שיפורים חדשים, שם חדש

כדי לפשט את המוסכמה שלנו למתן שמות ולצורך התאמה לשיפורים החדשים האלו, לא נשתמש יותר במונחים "מרכז הלקוחות שלי" ו-"MCC" כדי להתייחס לחשבונות ניהול ב-AdWords. השינויים האלה יבואו לידי ביטוי במהלך השנה במאמרים שבמרכז העזרה של AdWords ובהודעות הבאות שנשלח.

תוכלו להשתתף בסיור ב-AdWords כדי לראות את השיפורים החדשים, או לקבל מידע נוסף על חשבונות ניהול במרכז העזרה של AdWords.


פורסם על ידי זאק שטרן, מנהל מוצר, AdWords