בסוף השנה שעברה הצגנו את עורך AdWords גרסה 11.0, שהיה העדכון המשמעותי ביותר לכלי מאז שהופץ לראשונה ב-2006. היום אנו מציגים עדכון חשוב נוסף לעורך AdWords, הזמין לכל המפרסמים ברחבי העולם. הגרסה הנוכחית כוללת תמיכה מלאה בתוויות, כתובות אתרים משודרגות, מודעות להתקשרות טלפונית בלבד, מודעות באפליקציות לנייד, ואפשרויות רבות נוספות. לפניכם סקירה מפורטת יותר.

תוויות

בתגובה למשוב שקיבלנו מכם, עורך AdWords כולל מעתה תמיכה מלאה בתוויות. תוויות הן דרך יעילה לארגון אובייקטים בחשבון, כמו למשל מסעות פרסום ומילות מפתח, בקבוצות בעלות משמעות כדי שתוכלו לסנן את הנתונים הרלוונטיים ביותר לעסק שלכם ולדווח עליהם בקלות ובמהירות.

מעתה ניתן ליצור, לערוך או למחוק תוויות באמצעות הכרטיסייה 'תוויות' בקטע 'ספרייה משותפת' בעורך AdWords. תוכלו להקצות או להסיר תוויות באמצעות תצוגות הנתונים של מסעות פרסום, קבוצות מודעות, מילות מפתח ומודעות. בנוסף, תוכלו לסנן את התצוגות שלכם באמצעות תוויות וכן לייצא ולייבא שינויים בחשבון הקשורים לתוויות.


כתובות אתרים משודרגות

מוקדם יותר השנה הצגנו את כתובות האתרים המשודרגות, המיועדות לעזור לכם לחסוך זמן בניהול נתוני מעקב אחר כתובות אתרים, להפחית את תדירות הסריקה של האתר שלכם על ידי Google ולהעניק גישה לפרמטרים חדשים של ValueTrack ושל מעקב מותאם אישית. על מנת לעזור לכם לשדרג למערכת החדשה עד ה-1 ביולי, הוספנו תמיכה בכתובות אתרים משודרגות. מעתה ניתן לשדרג את כתובות אתרי היעד באמצעות עורך AdWords, ולאחר השדרוג, לנהל את כתובות האתרים הסופיות ותבניות המעקב לפי הצורך. למידע נוסף על אופן השדרוג של כתובות האתרים, קראו את מאמר מרכז העזרה שלנו.

מודעות להתקשרות טלפונית בלבד

מודעות להתקשרות טלפונית בלבד מהוות דרך קלה ויעילה שבה צרכנים עם מכשירים ניידים יכולים ליצור קשר עם העסק שלכם באמצעות הטלפון. מעתה תוכלו ליצור ולנהל את המודעות האלה בעורך AdWords.

מודעות באפליקציות לנייד

הצגת מודעות באפליקציות לנייד עוזרת לכם להגיע למספר ההולך וגדל של אנשים המשתמשים בניידים כדי לשחק במשחקים, להאזין למוזיקה וליהנות מאפשרויות בידור שונות. בקטע "מיקוד ומילות מפתח" תוכלו מעתה לבחור להציג את המודעות בקטגוריות מסוימות של אפליקציות, כולל אפליקציות ספציפיות (או מיקומים ספציפיים), וקטגוריות של אפליקציות לנייד, כגון משחקים וקניות.

סטטוס הורה וקהלים שהוגדר עבורם תחום עניין משותף ב-GDN

מיקוד דמוגרפי מאפשר לכם להגיע לאנשים ברחבי רשת המדיה של Google (GDN) שסביר שמשתייכים לקבוצה דמוגרפית מסוימת. בנוסף למגדר וגיל, מעתה תוכלו לבחור להגיע ללקוחות בהתאם לסטטוס ההורה שלהם.

כמו כן, הוספנו תמיכה בקהלים שהוגדר עבורם תחום עניין משותף בקטע 'קהלים'. באמצעות קהלים שהוגדר עבורם תחום עניין משותף, תוכלו ליצור קהלים משלכם עם תחומי עניין משותפים המותאמים לעסק, כדי להגיע ללקוחות מתאימים המעוניינים במוצרים או בשירותים שאתם מציעים.

ועוד הרבה יותר...

כמו כן, הגרסה העדכנית של עורך AdWords כוללת שיפורים בסרגל החיפוש, תמיכה נוספת בלוקליזציה ושיפורים כלליים לניווט בממשק המשתמש. למידע נוסף ומפורט על כל התכונות החדשות, קראו את המאמר במרכז העזרה.

שדרגו עוד היום לעורך AdWords בגרסה 11.1!


פורסם על ידי ג'ף מנגיי, מנהל מוצר, עורך AdWords