אנו שמחים להציג תוספי מיקום משודרגים, דרך טובה יותר להציג את מיקומי העסק שלכם בכל מודעה, על ידי קישור חשבונות Google לעסק שלי ו-AdWords שלכם.

צרכנים מבצעים יותר ויותר חיפושים מקוונים אחר מידע כגון מסלולי נסיעה, שעות פתיחה של חנויות, ומוצרים ושירותים הזמינים בעסקים מקומיים. מחקרים מראים ש-50% מהצרכנים מבקרים בחנות תוך יום אחד ממועד החיפוש אחר מידע מקומי בסמארטפונים שלהם.

מאחר שהסבירות שאנשים יבקרו בחנות תלויה במה שהם רואים בחיפוש המקוון, חשוב לנצל כל הזדמנות כדי להציג את המיקומים שלכם. תוספי המיקום המשודרגים החדשים מאפשרים להציג את מיקומי החנויות שלכם בכל מסעות הפרסום, כך שכל מודעה יכולה להציג את הפרטים המקומיים הרלוונטיים ביותר בדיוק ברגע הנכון.

רבים מכם כבר כוללים מידע עסקי באמצעות תוספי מיקום ברמת מסע הפרסום שהצבתם במודעות בחיפוש Google ובמפות. כעת יש דרך טובה ומהירה יותר לעשות זאת ברמת החשבון. תוכלו לנהל את כל הכתובות העסקיות שלכם באמצעות Google לעסק שלי (לשעבר מקומות Google לעסקים). לאחר מכן, קשרו את חשבונות Google לעסק שלי ו- AdWords שלכם כדי להציג אופן אוטומטי פרטים רלוונטיים על מיקום העסק בכל מסעות הפרסום שלכם ב-AdWords.

"תוספי מיקום ברמת החשבון חוסכים לנו שעות עבודה רבות בניהול חשבונות גדולים. הודות ליכולת להוסיף מיקומי חנויות לחשבון יחיד של Google לעסק שלי ולקשר אותם לאחר מכן ל-AdWords אנו לא צריכים לבזבז זמן על עדכון ידני של כתובות בכל מסע פרסום בנפרד ועדיין שומרים על דיוק. כל דקה שנחסכת מאיתנו היא זמן נוסף שאנו יכולים להקדיש לשיפור הביצועים".

אמה מקדונלד
מנהלת אסטרטגיית מחקר, Optimedia

יתרונות עיקריים

הרחבה וטווח הגעה. Google לעסק שלי החדש מאפשר לנהל בקלות את רישומי העסק שלכם ב-Google ולקשר אותם ל-AdWords. בעבר, היה צורך להגדיר תוספי מיקום עבור כל מסע פרסום בנפרד. כעת ניתן להגדיר תוספי מיקום מדורגים ברמת החשבון והם יופעלו אוטומטית עבור כל מסעות הפרסום בחשבון AdWords שלכם.

אופטימיזציה קלה יותר. כתובת העסק שתקשרו לחשבון AdWords שלכם יכולה לשמש גם עבור מיקוד לפי מיקום והתאמות של הצעות מחיר. לדוגמה: תוכלו למקד מודעות לארצות הברית ולאחר מכן להציע הצעת מחיר של 80%+ עבור האזור בטווח של 6.5 ק"מ מכל מיקומי העסק שקישרתם, בפעולה אחת.


תחילת העבודה

  1. צרו חשבון Google לעסק שלי והוסיפו את מיקומי העסק שלכם.
אם בבעלותכם עסק עם מיקומים פיזיים ואינכם משתמשים עדיין ב-Google לעסק שלי, תוכלו להירשם בחינם. Google לעסק שלי מאפשר לבצע בקלות פעולות שונות, כגון יצירת קשר עם לקוחות, עדכון המידע העסקי, הוספת תמונות ועוד.

  1. קשרו את החשבון שלכם ב-Google לעסק שלי ל-AdWords
קישור החשבונות שלכם באמצעות פעולה קלה אחת מאפשר להציג את המידע העסקי במודעות שלכם. כאשר תקשרו את החשבונות שלכם, תוספי מיקום יופעלו אוטומטית בכל מסעות הפרסום שלכם. כמו כן, תוכלו להתאים אישית את תוספי המיקום המשודרגים למכשירים שונים. למידע נוסףשינוי זה הוא חלק מהמאמץ הרחב שלנו לעזור לכם להגיע ללקוחות שלכם בצורה טובה יותר, ככל שאנשים רבים יותר מחפשים תוכן רלוונטי למיקום שלהם תוך כדי תנועה. אנו נמשיך לשפר את תוספי המיקום ברמת החשבון, במטרה לשדרג את כל חשבונות AdWords במהלך החודשים הקרובים.

לקבלת מידע נוסף על תוספי מיקום משודרגים, בקרו במרכז העזרה שלנו. 

פורסם על ידי:

איילין טנג, מנהלת מוצר בכירה, מודעות מקומיות