מה היה קורה אילו יכולת להתחבר לקונים ברגע המדויק שבו הם מוכנים לקנות?
 
זהו הרעיון שמאחורי התכונה קהליםשמעוניינים במותג, אפשרות של AdWords ברשת המדיה שפרסמנו בשנה שעברה. באמצעות סימני קנייה, כגון אתרים שביקרו בהם, מודעות שלחצו עליהן והמרות שבוצעו לאחרונה, תכונה זו מחברת את המודעות שלך לצרכנים שבודקים או משווים מוצרים ושירותים באופן פעיל ברחבי רשת המדיה של Google.  שנה לאחר מכן, התכונה 'קהלים שמעוניינים במותג' עוזרת לחברות -- כמו Wayfair.com, הקמעונאית השנייה בגודלה באמריקה לציוד לבית, ו-Toll Brothers, חברת בנייה לדיור יוקרתי -- להתחבר להפניות מתאימות, בקנה מידה רחב.
 
Wayfair רואה עלייה של עד 20% בשיעורי התגובה למודעות במודעות שלה לקהלים שמעוניינים במותג. "יש לך אפשרות למצוא ביעילות רבה יותר לקוחות שנמצאים ממש על סף רכישה," אומר בן יאנג, אנליסט עסקי בכיר מ-Wayfair. "הם עברו את תהליך הבחירה, ולמעשה רק מחפשים את העסקה המושלמת או המקום המושלם לביצוע ההזמנה."
 
Toll Brothers הגיעה לקונים שמעוניינים במותג בפלחים הקשורים לנדל"ן ולבתים כגון "נכסי מגורים למכירה", "עיצוב פנים" ו"ריהוט ביתי". התוצאה: הם משיגים עד 50% פחות במחיר לרכישה, יותר הפניות ושיעור קליקים גבוה עד פי שלושה במודעות שיווק מחדש. "אחד מהאתגרים הגדולים ביותר שלנו הוא התאמה," אומר טים בולה, מנהל שיווק מקוון בחברת Toll Brothers. "כשלמדנו על התכונה 'קהלים שמעוניינים במותג', היא היוותה דרך להגיע לקהל מתאים יותר של אנשים שמחפשים בית באופן פעיל."
 
קל להוסיף קהלים שמעוניינים במותג למסעות הפרסום שלך. התכונה נמצאת בכרטיסייה "תחומי עניין ושיווק מחדש" בקטע 'רשת המדיה' של AdWords. מפרסמים יכולים לבחור קהלים שמעוניינים במותג ב-14 תעשיות שונות ביותר מעשר שפות, כולל יפנית, צרפתית, ספרדית וגרמנית, ועוד שפות שיתווספו בעתיד. למידע נוסף, בקר במרכז העזרה של AdWords.
 
פורסם על ידי דייה ג'ולי, מנהלת מוצר, רשת המדיה של Google