לפעמים קשה מאוד לדעת בבירור מהו הנתיב שקונים עוברים כיום בתהליך הרכישה באינטרנט. במהלך היום אנשים יוצרים אינטראקציה עם מגוון רחב של מודעות.
לדוגמה, הם עשויים לחפש את המוצר שלכם בשעות הבוקר, כשהם עדיין בבית, ולאחר מכן לבצע חיפוש מעמיק יותר כשהם מגיעים למשרד מאוחר יותר באותו יום.

מבחינת המפרסמים, הדבר עלול להקשות על מדידת ההמרות. חשוב לקבל תמונה מלאה של הנתיב שהלקוח עובר בתהליך הרכישה, כדי לקבוע אילו מילות מפתח ומודעות מניבות את ההמרות הרבות ביותר.
 
במהלך החודשים הקרובים נשיק תכונות רבות חדשות במטרה להציג בפניכם תמונה ברורה יותר ביחס להמרות שלכם, לנתיב שהלקוח שלכם עובר בתהליך הרכישה ולהחזר על ההוצאה שלכם בפרסום. מתוך רשימת התכונות החדשות, נתחיל ב'מעקב המרות חוצה-חשבונות' ו'משפכי חיפוש חוצה-חשבונות'.
 
מעקב המרות חוצה-חשבונות
 
אם אתם מנהלים חשבונות AdWords מרובים עבור העסק שלכם, אתם ודאי מכירים את העבודה שעליכם להשקיע בהפעלת תגים מרובים, אחד עבור כל חשבון AdWords, ובמיזוג דוחות של המרות מכלים אחרים לתוך AdWords. בעזרת מעקב המרות חוצה-חשבונות, תוכלו כעת לאמוד את ההמרות בכל החשבונות שלכם באמצעות תג יחיד והגדרה פשוטה.
 
בעזרת מעקב המרות חוצה-חשבונות תוכלו:
 
        לתייג את האתר שלכם במהירות ובקלות. צרו קטע קוד אחד והשתמשו בו בכל החשבונות שלכם. כך תוכלו לתייג את האתר שלכם במהירות ובקלות ואפילו לשפר את זמן הטעינה של האתר.
        לקבל דיווח מדויק יותר על המרות. תג יחיד מבטיח שהמרה נספרת פעם אחת בלבד בכל החשבונות שלכם. התג חוצה-החשבונות מאפשר לכם לראות המרות סיוע עבור כל הקליקים ב-AdWords שמובילים להמרה, ולא רק קליקים שקשורים לחשבון אחד. כך תקבלו תצוגה הוליסטית ביחס לפרסום שלכם, ותבינו טוב יותר כיצד מילות מפתח פועלות ביחד בכל החשבונות שלכם להשגת יותר המרות.
        לעקוב בקלות אחר חשבונות חדשים. בעת הוספת חשבון AdWords חדש לחשבון 'מרכז הלקוחות שלי', ניתן להפעיל את מעקב ההמרות על ידי סימון תיבה. בנוסף, אין עוד צורך להגדיר-מחדש את כל ההמרות בעת יצירת חשבון חדש.
 
לקבלת מידע נוסף על הפעלת מעקב המרות חוצה-חשבונות, ראו מאמר זה במרכז העזרה שלנו. להגדרה קלה יותר, במיוחד אם אתם משתמשים בתגים עבור פעולות אחרות כמו שיווק מחדש, מנהל התגים של Google יעזור לכם לנהל את כל התגים שהצבתם באתר שלכם.
 
משפכי חיפוש חוצה-חשבונות

עם 'מעקב המרות חוצה-חשבונות' ניתן להשתמש בדוחות 'משפכי חיפוש חוצה-חשבונות' בחשבון 'מרכז הלקוחות שלי' כדי להבין את הנתיב שהלקוחות עוברים בדרך להמרה, ביחס לכל מילות המפתח שנכללות בכל החשבונות שלכם.
 
הדוחות האלו כוללים:
 
        דוח סקירה כללית: ראו כיצד צרכנים יוצרים אינטראקציה עם כל המודעות מכל החשבונות שלכם, לפני קבלת החלטות.
        הדוח 'נתיבי המרות מובילים': הכירו את השילובים של מילות המפתח מכל החשבונות שלכם שמניבים את ההמרות הרבות ביותר.
        הדוח 'המרות בסיוע': ראו אילו מילות מפתח נמצאות בחלק העליון של המשפך בכל החשבונות שלכם, שייתכן שאינן מקבלות מספיק דגש במדידת הייחוס שאתם מבצעים.
 
למידע נוסף על האינטראקציה של לקוח עם המודעות בכל החשבונות שלכם, קראו את המאמר בנושא משפכי חיפוש במרכז העזרה.
 
אנו שמחים להציע את התכונות החדשות האלו ומקווים שבעזרתן תוכלו לעקוב אחר ההמרות שלכם ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלכם בקלות רבה יותר. ככל aתבינו טוב יותר את התהליך שהלקוחות שלכם עוברים, כך תוכלו להעניק להם שירות טוב יותר. וזה יעיל גם מבחינת העסק שלכם.
 
חזרו לכאן בקרוב כדי להכיר עוד תכונות חדשות של המרות!
 

פורסם על ידי וישאל גונקה, מנהל מוצר, המרות ב-AdWords