בחודש פברואר הכרזנו על מסעות פרסום משופרים שמטרתם לסייע למפרסמים להגיע ללקוחות בצורה קלה וגמישה יותר בעולם של ריבוי מסכים. היום נבחן בצורה מעמיקה יותר את האופן שבו מסעות הפרסום המשופרים פועלים עם מסעות הפרסום לתצוגה.

למה כדאי להשתמש במסעות פרסום משופרים לתצוגה
בעולם שבו אנשים מחוברים לאינטרנט כל הזמן, הלקוחות שלכם נגישים למידע במכשירים מרובים והם עשויים לעיין בכמה מקורות שונים - ביקורות באינטרנט, כתבות בעיתונים ובמגזינים, המלצות מחברים ועוד - לפני שהם מבצעים קנייה. פרסום לתצוגה קולט סימנים אלה ולכן ממלא תפקיד חשוב ביכולת להגיע לצרכנים בעולם של ריבוי מסכים. אולם, מציאת הדרך המתאימה ביותר להגיע לאדם הנכון עם המודעה הנכונה היא משימה מורכבת מאי פעם. מסעות פרסום משופרים לתצוגה עוזרים לכם להגיע לאנשים עם המודעות הנכונות בהתאם להקשר, כגון המיקום של האנשים, השעה ביום וסוג המכשיר - הכל במסע פרסום אחד.

תכונות עיקריות
הסימנים שבהם נעשה שימוש בפרסום לתצוגה שונים מאוד מאלו שמשמשים בחיפוש. בחיפוש, אנו משתמשים במילות מפתח כדי לזהות את כוונת המשתמש. לדוגמא, אתר להזמנת נסיעות 'יודע', שמשתמש המחפש 'חבילות נופש ברומא' מתעניין בחופשה ברומא. במסעות פרסום לתצוגה, המפרסמים משתמשים בסימנים אחרים ומגוונים כדי להגיע ללקוחות עם המודעה הנכונה. אם נמשיך בדוגמה בה התחלנו, אתר נסיעות יכול להשתמש במאפיינים הבאים:
  • קטגוריות עניין: כדי להגיע ללקוחות המתעניינים ב"רומא"
  • דמוגרפיה: כדי להגיע לאנשים בגילאי 35-44, שהוציאו בעבר פי שלושה מהממוצע
  • מיקוד לפי נושא: כדי להגיע לאנשים שגולשים באתרי נסיעות
  • שיווק מחדש: כדי להגיע ללקוחות שהזמינו באתר נופש בשנה שעברה

בעולם שבו אנשים מחוברים כל העת, הכוונה שלהם והפעולות שהם מעוניינים לבצע עשויים להשתנות בהתאם להקשר - שעליו יכולים להצביע סימנים כגון שעה ביום, מיקום ומכשיר:
  • שעה ביום: הזמנות של נסיעות מתבצעות בדרך כלל בין 9:00 ל-18:00
  • מיקום: "אנשים בארצות הברית" שיניבו, קרוב לוודאי, יותר המרות מאשר אנשים באיטליה
  • מכשיר: משתמשים במכשירים ניידים נוטים לעיין בטלפונים החכמים שלהם ולאחר מכן לבצע את ההזמנה בשולחן העבודה
במסעות פרסום משופרים, במקום ליצור מסעות פרסום מרובים, יכולים המפעילים של אתר הנסיעות לנהל בקלות את כל הסימנים במקום אחד. במסע פרסום אחד בלבד הם יכולים להתאים את הצעות המחיר לסימנים השונים כדי להגיע לאנשים הנכונים עם המודעות הנכונות.

פורסם על ידי כריסטיאן אוסטליאן, מנהל מוצר, רשת המדיה של Google