אנשי  שיווק רצו מזה זמן רב לקבל תובנות עמוקות יותר לגבי קהל היעד שלהם בערוצי מדיה שונים כגון דפוס וטלוויזיה, על מנת להתאים את המסר שלהם בצורה טובה יותר ולהציג מודעות רלוונטיות יותר לצרכנים שלהם. התובנות לגבי קהל היעד חשובות באותה מידה בפרסום המקוון, ולכן לפני כשנה וחצי, השקנו יישום בטא שאפשר לך להציג מודעות על סמך נתונים דמוגרפיים, כגון גיל ומין.

מאז  2011 עשינו מאמצים רבים כדי להפוך את היישום הזה זמין עבור מפרסמים נוספים שכן המפרסמים השיגו תוצאות נהדרות. למשל, Blue Nile השתמשו בנתונים דמוגרפיים במסע הפרסום שלהם על מנת להגיע לרוכשי טבעות אירוסין פוטנציאליים  והבחינו באחוז הקלקות גבוה פי 10 מהממוצע במסעות פרסום לרשת המדיה בארה"ב.  היום  היישום הזה זמין לשימוש הרחב ב- AdWords במסעות פרסום שממוקדים ל- 39 מדינות; אם היישום זמין במדינה שלכם, הוא יופיע בכרטיסייה 'רשת המדיה' כמיקוד לפי 'גיל' ו'מין'.

קטגוריות  דמוגרפיות משלימות אפשרויות מיקוד אחרות ב- AdWords כגון מיקוד לפי תחומי עניין, שיווק מחדש ומיקוד לפי הקשר- נושאים ומילות מפתח. המטרה האולטימטיבית היא לסייע לכם לחדד את המסר השיווקי שלכם ולהגיע לקהל היעד המתאים עם המודעה המתאימה. למשל, מוכר שמלות ערב שסבור שרוב קהל היעד שלו הוא נשים בגילאים 25-50 יכול למקד את מסעות הפרסום שלו כך שהמודעות יופיעו בעיקר עבור קהל יעד זה, במקום להציג את המודעות בפני קהל יעד שסביר שפחות מתעניין במוצר בשמלות ערב.

המטרה  שלנו היא לסייע לכם להגיע אל קהל היעד שלכם בצורה טובה יותר, ומשמעות הדבר  היא מסעות פרסום שיווקיים יעילים יותר. זה חלק חשוב מהמאמצים שלנו לשפר את  המודעות שמוצגות בפני המשתמשים שלנו. כדי להתחיל להשתמש בנתונים דמוגרפיים  במסעות הפרסום שלכם, אנא בקרו במרכז העזרה שלנו.

פורסם על-ידי ליה, צוות Google AdWords