הפרסום באינטרנט מאפשר להגיע לקהל לקוחות חדש, שאינו תואם בהכרח את הציפיות של בעל העסק. על ידי שימוש נכון ב-AdWords אפשר להשיג לקוחות חדשים בדרכים מקוריות ואפקטיביות יותר מאשר בעבר.

כמו למשל, לקוחות "על הדרך". יצירת מודעה במכשירים ניידים מאפשרת להפוך אנשים שחולפים בקרבת מקום ללקוחות. הצעה זו תקפה במיוחד לשירותים מבוססי מקום כמו חנויות, מכבסות, מסעדות ועוד. הסבת תשומת הלב של לקוחות ארעיים ומזדמנים למקום יכולה להגדיל את ההכנסות של העסק.

לא חייבים לפנות את הלקוחות רק כשהם מחפשים אקטיבית את השירות, כדאי ורצוי לעניין אותם גם כשהם לא מצפים לכך. למשל מעבדה לתיקון מכשירים סלולריים יכולה לפנות אל לקוחות פוטנציאליים כשהם קוראים כתבה על אפליקציה חדשה לסלולרי או כשהם דנים בפורום בנושא על-ידי פרסום ברשת המדיה (אוסף של אתרי שותפים ואתרים ספציפיים של Google).

ומה לגבי שימוש ב- YouTube? הפרסום באינטרנט מאפשר להשתמש בדרכים יצירתיות כדי להגדיל את חשיפת העסק. שרברב יכול לפרסם סרטון הדרכה חלקי לפתיחת סתימות בכיור ומניקוריסטית יכולה להדגים מריחת לק מדויקת.

אלו רק כמה דוגמאות על קצה המזלג. Google AdWords מאפשר לכם, בעלי העסקים, לדחוף את העסק קדימה. בעזרת צורת הפרסום שמאפשרת לקבוע פרמטרים שונים כמו פילוח לפי שפה, מיקום, אתר ואפילו נאמנות לקוחות, העסק יכול לקבל חיים חדשים, להרחיב את שירותיו ולהגיע לקהלים שלא חשבתם עליהם.

אם כן, הייחודיות של Google AdWords כאפיק פרסום היא האפשרויות לדחיפת העסק קדימה. צורות הפרסום הייחודיות – בהתקנים ניידים, לפי שפות, לפי מיקום, ברשת המדיה, לפי פילוח נאמנות לקוחות, ועוד – מאפשרות לבעלי עסקים ונותני שירותים להעריך את העסק שלהם מחדש, ובמידת הצורך להגדיר מחדש את השירותים שהם מספקים. משמע, פרט להגדלת כמות הלקוחות, אפשר גם לשפר את איכות הלקוחות ולהתאים את השירותים המוצעים להם בהתאם לצרכים שלהם.

בין אם אתם לקוחות ובין אם אתם בעלי סוכנות, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל עצות לגבי התכונות שעשויות להתאים לכם. צוות התמיכה שלנו זמין בטלפון 1-809-448554, ונשמח לעזור לכם בכל שאלה.
בהצלחה!

פורסם על-ידי אהוד, צוות התמיכה Google AdWords