עם המעבר לשימוש בצגים גדולים יותר, וככל שתוכן האינטרנט הולך ונעשה עשיר יותר, הפורמטים והיכולות של יחידות מודעות ממשיכים להתפתח אף הם. אחת הבקשות העיקריות מבעלי אתרים בשנה החולפת הייתה להוסיף מודעות גדולות יותר לרשת שלנו, והיום אנו שמחים להודיע שהיחידה הפופולרית במידה 300x600 תהיה זמינה בקרוב בחשבון AdSense שלך.

היחידה במידה 300x600, המכונה לעתים יחידת חצי דף, מספקת למפרסמים שטח נרחב יותר להעברת המסר שלהם והיא יכולה להציע למשתמשים מעורבות עשירה. כפי שצוין בדוח שפורסם לאחרונה בנושא מגמות עסקיות בפרסום לתצוגה, קצב הצמיחה של היחידה בגודל 300x600 הוא מהמהירים ביותר (לפי הופעות), עובדה שמעידה על מגמה שבה בעלי אתרים מציעים מודעות במידות בעלות השפעה רבה יותר מבחינה חזותית, שאותן מעדיפים מפרסמים המתמקדים בחשיפה למותג. מאחר שיחידה זו חדשה ברשת שלנו, כעת תראה מספר גדול של מודעות טקסט במיקומים אלה. במשך הזמן אנו נמשיך לבנות מגוון רחב של מלאי מודעות טקסט ותצוגה הכשירות להופעה גם במשבצת הזו במלואה.

כמו בכל מידות המודעה, חשוב לשקול היטב את המיקום של יחידות מודעות כדי להבטיח שהן המשתמשים והן המפרסמים ייהנו מחוויה נהדרת באתר שלך. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף על הביצועים של מיקומים פוטנציאליים, בדוק את מפת המיקומים החמים שלנו במרכז העזרה של AdSense.

פורסם על ידי עומר גימנז לאק, מהנדס ממשק AdSense