בכל יום שישי אנו מפרסמים טיפים של Google+ שיעזרו לבעלי אתרים להפיק את המרב מכל התכונות והמשאבים הזמינים.  בכל שבוע תוכל לבדוק מהם העדכונים החדשים ביותר בסדרת ההדרכה Social Fridays שלנו!

עכשיו כשאתה מפרסם באופן קבוע תוכן לדף Google+ שלך ומשתמש בתכונות כגון Hangouts, נתקדם לשלב הבא ונדגיש את החשיבות של אימות דף+ שלך.

מה המשמעות של אימות דף+?

אימות דף+ שלך מאשר שדף+ זה אכן שייך לך. מרגע שדף+ שלך מאומת, הוא יופיע עם סימן ביקורת (checkmark) שנועד לעזור למשתמשים שלנו למצוא את מה שהם מחפשים.מדוע כדאי לי לאמת את דף+ שלי?

האימות לא רק עוזר למשתמשים לאשר את האותנטיות של דף+שלך, אלא גם מקנה לך יתרון משמעותי הזמין לדפי+ מאומתים בלבד. דפי+ מאומתים שהם פופולריים ומרתקים יכולים להופיע בצד שמאל של תוצאות חיפוש רלוונטיות ב-Google.com, עבור משתמשים מחוברים. הדבר נועד לעזור למשתמשים למצוא את התוכן הרלוונטי שהם מחפשים, ועשוי להגדיל את החשיפה של דפי+ רלוונטיים. זכור שכדי להיות זכאי, דף+ צריך גם להיות פעיל עם תוכן שמתעדכן באופן קבוע.


כיצד אוכל לאמת את דף+ שלי?

בצע את שלושת השלבים הבאים:
  1. קשר את דף+ שלך לאתר האינטרנט שלך: מלא את הסעיף 'על' בדף Google+ שלך, והקפד להזין את כתובת האתר ברמה העליונה של האתר שלך (Top Domain).
  2. קשר את אתר האינטרנט שלך לדף+ שלך: הוסף קטע קוד או תג Google+ לאתר שלך, כדי שנדע שהאתר משויך לדף+ שלך. מומלץ להשתמש בתג Google+, מכיוון שהוא יכול לעזור לך למשוך עוקבים נוספים - לבעלי אתרים מובילים, הוספת תג Google+ סייעה להניע גידול של 38% בעוקבים. תוכל לבחור את גודל תג+ עבור הדפים שלך, ועם כמה מהמידות הגדולות יותר, משתמשים יוכלו להוסיף את דף+ שלך למעגלים שלהם בלי לעזוב את האתר שלך.
  3. מלא את טופס בקשת האימות שלנו.

עם סיום תהליך האימות, הקפד להמשיך לפרסם באופן קבוע בדף+ כדי לעניין את המשתמשים שלך. כדי לעזור למשוך עוקבים לדפים שלך אנו ממליצים גם לקדם את דף+ שלך באתרים או בלוגים רלוונטיים אחרים שלך, כמו גם ביעדים חברתיים אחרים. אתה יכול להציב "תג מחבר" (Author Tag) על החומרים המקוונים שלך, המשמעות היא שהתמונה המורשית שלך ושמך מופיעים לצד תוצאות חיפוש עבור תוכן שאתה יצרת.

-----
פורסם על ידי ארלין לי, צוות בלוג AdSense