ברוכים השבים לסדרה שלנו 'Social Fridays', שבה אנו מספקים מדי שבוע טיפים לפעילות אופטימלית ב-Google+. בשבוע שעבר שיתפנו שיטות עבודה מומלצות להצבת כפתורי 1+ באתר שלך ולמעקב אחר ביצועיהם. היום נדון ביצירת דף Google+ עבור האתר שלך.

דף Google+ הוא המרכז של זהות האתר שלך ב-Google, והוא מציע מספר כלים שיעזרו לך להגיע לקהלים בדרכים חדשות. בדף+ שלך תוכל לשתף מאמרים, תמונות, סרטוני YouTube ואפילו לארח שידורים חיים. דף+ שלך יכלול גם כפתור 1+ שעליו המשתמשים יכולים ללחוץ כדי להמליץ עליך. חשוב על דף Google+ שלך כדרך להשלמת האתר שלך, המאפשרת לך להגביר את מעורבות המשתמשים ולאמוד אותה, לפני שתפנה חזרה את המשתמשים לדפים שלך לעיון בתוכן נהדר נוסף שאתה מציע. תהליך היצירה של דף Google+ הוא קל וקצר.


לאחר שתגדיר דף+ משלך, הקפד להגדיר נתיב של תוכן ולפרסם באופן סדיר.
דרך מצוינת אחת ליצירת מעורבות בקרב משתמשים באמצעות דף+ שלך, היא אירוח Hangouts ב-Google+ באופן קבוע. Hangout הוא פעילות צ'אט מרובת-משתתפים בווידאו, עבור עד 10 אנשים, שניתן להשתמש בו בחינם. בעזרתו תוכל להתקרב למשתמשים שלך, בלי קשר למיקומם הפיזי. כולנו יודעים ששיחה פנים-אל-פנים יכולה להעביר מסר באופן משמעותי יותר, מאשר הקלדתו. לכן, אם אתה מנהל אתר הקשור לתחביבים, שקול לארח שיעורים או לארח קוראים נאמנים לדון בתוכן שפרסמת לאחרונה, באמצעות Hangout.

תוכל גם לשדר Hangout לכל העולם, באמצעות Hangouts בשידור (Hangouts on Air). עד 10 אנשים יוכלו להשתתף באופן פעיל, אך כל אדם יכול לצפות בשידור החי בדף Google+, בערוץ YouTube או באתר שלך. כל Hangout בשידור יוקלט אוטומטית ויישמר בערוץ שלך ב-YouTube, כך שתוכל לערוך ולשתף את תוכנו במועד מאוחר יותר. בין שאתה מעוניין לראיין מומחה, להציע סיור 'מאחורי הקלעים' בעסק שלך או לשתף את התוכן שלך בשידור חי בפני קהל גלובלי, Hangouts בשידור מאפשרים לך להתחבר אל המשתמשים שלך בדרך חדשה.
כדי ליצור דף Google+ עבור האתר שלך ולהתחיל להשתמש ב-Hangouts, היכנס לפרופיל האישי שלך ב-Google+ ופעל לפי ההוראות הפשוטות. תוכל להזין פרטים בנוגע לאתר שלך ולהעלות תמונת פרופיל כך שהמשתמשים שלך יוכלו לזהות אותך. למידע נוסף על תחילת העבודה עם דפי+, בקר במרכז העזרה של Google+.

אז הצטרף אלינו כאן בשבוע הבא, לפוסט הבא שלנו בסדרה 'Social Fridays'. נשמח לחלוק איתך את אחת ההמלצות הידועות שלנו לגבי שיתוף בדף ה+ שלך, מה שיוכל לעזור לך להשיג חשיפה נוספת ויוכל אף לסייע לך להגביר את המעורבות של המשתמשים שלך.

-----

פורסם על ידי ארלין לי - צוות Inside AdSense