במקביל להמשך ההתפתחות והצמיחה של Google+‎, פרסמנו מספר תכונות וכלים כדי לעזור לך לעודד את מעורבות המשתמשים שלך בדרכים חדשות. שמענו מבעלי אתרים שברצונם לוודא שהאתרים שלהם מוגדרים כהלכה ב-Google+‎, ולכן אנו משיקים סדרה בשם Social Friday ממש כאן בבלוג שלנו. המטרה שלנו היא לעזור לך להפיק את המרב מ-Google+‎, לגלות דרכים חדשות להגיע לקהלים חדשים ולהשתמש במשאבים שלנו כדי לקבל החלטות המבוססות על נתונים.

גם אם התחלת כבר לעבוד עם Google+‎, אנו ממליצים לך לעקוב במהלך השבועות הקרובים כדי לוודא שאתה משתמש בכלים החברתיים שלנו בצורה המתאימה ביותר לאתר ולעסק שלך. היום, נתחיל את הסדרה שלנו במבט על כפתור 1+, ונראה לך כיצד תוכל לעקוב אחר השפעתו באמצעות כלי מנהלי האתרים.

 כפתור 1+ עוזר לך להרחיב את הקהל שלך, שכן הוא מאפשר למשתמשים להמליץ לחבריהם ולאנשי הקשר שלהם על התוכן שלך. כאשר משתמש לוחץ על כפתור 1+ באתר שלך, הוא יכול לשתף את הקישור לאתר שלך עם אנשי הקשר שלו, דרך זרם Google+‎ שלהם. הדבר יכול לסייע לך להרחיב את טווח ההגעה שלך מעבר לאוהדים הקיימים שלך, אל מעגלי החברים שלהם. הקפד להציב את כפתור 1+ בדפים שלך כך שמשתמשים יוכלו להמליץ על התוכן שלך -- אנו ממליצים על מיקומים כגון הכותרת העליונה והתחתונה של הדפים וגם בדפים שבדרך כלל משותפים לעיתים קרובות, כגון מאמרים או דפי מוצר.

בנוסף, המלצות 1+ ייחשפו לחברים ואנשי הקשר של המשתמשים בתוצאות חיפוש רלוונטיות ב-Google.com, דבר שיכול לעזור לאתר שלך לבלוט. לדוגמה, נניח ששחר הוא אוהד של התוכן שלך והוא לוחץ על כפתור 1+ באתר שלך. כאשר חברתו של שחר, תמי, מחוברת לחשבון Google שלה ומבצעת חיפוש ב-Google.com הכולל את האתר שלך, היא עשויה לראות הערה מתחת לאתר שלך לפיה שחר סימן אותו באמצעות כפתור 1+. הערה זו עשויה לעזור לאתר שלך לבלוט לעיני תמי, מפני שהוא רלוונטי עבורה אישית. ככלל, כשאורחים פוטנציאליים רואים המלצות מחבריהם ומאנשי הקשר שלהם בין תוצאות החיפוש שלהם ב-Google, אתה עשוי לקבל תנועה רבה יותר מ-Google.

אם כן, "איזה ביצועים מעניק לך כפתור 1+ עד כה? תוכל לגלות זאת באמצעות כלי מנהלי האתרים, עם שלושת הדו"חות הבאים:

1. פעילות: הצג את מספר הפעמים הכולל שהדפים שלך סומנו באמצעות כפתור 1+.
2. קהל: ראה מידע מצטבר אנונימי לגבי האנשים שסימנו דפים שלך באמצעות כפתור 1+, כולל סך כל המשתמשים הייחודיים, מיקומם, גילם ומינם.
3. השפעה על חיפוש: השווה את שיעור הקליקים של הופעות בחיפוש בעקבות לחיצה על כפתור 1+, לשיעור הקליקים הכללי של כל ההופעות, כדי לבדוק כיצד סימוני 1+ משפיעים על ביצועי האתר שלך.התחל לעבוד עם כפתור 1+ בדפים שלך עוד היום -- צור קטע קוד קצר והדבק אותו בקוד ה-HTML של האתר שלך, כפי שאתה עושה עם קוד מודעה של AdSense. תוכל גם להתאים אישית את הגודל והעיצוב עבור האתר שלך. לקבלת עזרה בעבודה עם כפתור 1+, ראה 'שאלות נפוצות של מנהלי אתרים ב-Google+ ‎'.

תודה שהצטרפת אלינו לפוסט הראשון שלנו בסדרת Social Fridays. בשבוע הבא, נדון בדפי Google+‎ עבור העסק שלך וכיצד לתכנן ולהגדיר אותם בצורה אופטימלית. האם יש לך משוב או שיטות עבודה מומלצות שברצונך לשתף עם בעלי אתרים אחרים על התוכן של היום? אל תהסס להשאיר לנו תגובה בדף ה +Google של AdSense.

------
פורסם על ידי ארלין לי - צוות Inside AdSense