מזה זמן מה אנו עורכים שיפורים מתמשכים בממשק AdSense, בין אם מדובר בהוספת תכונות חדשות או עיצוב מחדש של דפים שבהם אתם מרבים להשתמש.  כחלק מהיוזמה שלנו לספק חוויה פשוטה ויפה יותר בכל מוצרי Google, בימים הקרובים נשיק ממשק משופר לחשבון AdSense שלכם. מבנה החשבון הכללי יישאר ללא שינוי, אך תבחינו בכמה עדכונים הדרגתיים שיציגו אלמנטים של עיצוב נקי יותר. אם אתם משתמשים גם ב-Analytics או AdWords, תזהו ותכירו כמה מהעדכונים.

הנה הצצה לממשק החדש:אחד השינויים שבהם תבחינו הוא מיקומו של תוכן העזרה בחשבונכם, אותו העברנו מסרגל הניווט הימני לקישור ה'עזרה' הייעודי שבפינה השמאלית העליונה של החשבון. הוספנו שם גם את הקישור 'שלח משוב', כדי שתוכלו להודיע לנו במהירות אם משהו לא עובד כמו שצריך. שימו לב שתמיכה בחשבון לא תהיה זמינה מקישור זה. לכן אנו מבקשים מכם להמשיך להשתמש במרכז העזרה שלנו למציאת תשובות או מילוי טפסי יצירת קשר עבור שאלות ספציפיות.כמו כן, כאשר תבקרו בכרטיסייה "דוח ביצועים", תבחינו כי הדוחות שלכם מאורגנים כעת לפי סוג. לחצו על 'דוחות נפוצים' כדי לגשת אל הדוחות הסטנדרטיים שלכם, ולאחר מכן השתמשו בבורר טווח התאריכים החדש. עדיין ניתן יהיה לבחור להציג את דוח ברירת המחדל או את ביצועי החשבון היומיים, בדיוק כמו קודם.

אנו נציג עדכונים אלה בהדרגה בחשבונות AdSense בימים הקרובים, ונשמח לקבל מכם משוב והצעות. אם יש לכם שאלות לגבי עדכונים אלה, בקרו במרכז העזרה שלנו כדי לקבל מידע נוסף.


-----
פורסם על ידי ארלין לי -- צוות הבלוג Inside AdSense