אנו תמיד מחפשים דרכים חדשות שיאפשרו לך להשתמש בכלים שלנו בקלות רבה יותר, יעזרו לך לחסוך זמן ויסייעו לך להבין טוב יותר את ביצועי החשבון. מתוך מחשבה זו, השקנו את סרגל הכלים של Google לבעלי אתרים, תוסף שימושי ל,Chrome- הזמין בכל שפות .AdSense סרגל הכלים של Google לבעלי אתרים מאפשר לך להציג את ביצועי החשבון שלך בAdSense-, להציג נתונים סטטיסטיים מפורטים של יחידות המודעות שלך ולחסום מודעות לפי תכני קריאייטיב או כתובות אתרים -- כל זאת בזמן הצגת האתר שלך בדפדפן .Chrome 

לאחר שתתקין את סרגל הכלים, תוכל לראות את ביצועי החשבון שלך דרך Widget הנמצא בפינת חלון הדפדפן שלך. תוכל גם להפעיל "שכבות-על" של מודעות ישירות בדף כדי להציג מידע נוסף על יחידות מודעות ספציפיות. לחיצה על אחת משכבות אלה תציג את שמו של מיקום המודעה, ערכי ביצועים נוספים, כתובת אתר היעד וכתובת האתר לתצוגה של המודעה ותצוגה מקדימה של המודעה. מכאן, תוכל לחסום את המודעה או את כתובת האתר -- כך שאם אתה רואה מודעה שאינה מתאימה לקהל שלך, תוכל לנקוט פעולה מיידית לגביה, מבלי לעזוב את הדף. אם אתה משתמש במרכז בקרת המודעות, תוכל לבחור לחסום את המודעה ישירות, ובפעם הבאה שתבקר במרכז בקרת המודעות- תראה את תוצאות פעולתך. אם תחסום כתובת אתר, היא תתווסף לרשימת מסנן כתובות האתרים שלך.

תוכל להיות סמוך ובטוח כי לחיצה על שכבות המודעות שנוצרות על ידי הסרגל מותרת, ולא תיצור קליקים לא חוקיים. כמו כן, זכור כי חסימת מודעה תקטין את הרווחים הפוטנציאליים שלך, מאחר שהיא מקטינה את התחרות על שטח המודעה שלך, על ידי הסרת הצעות מחיר של מפרסם מהמכירה הפומבית. סינון מודעות אינו יכול למנוע הופעה של 'מודעות עם תשלום נמוך', זהו מיתוס. לכן, כמו תמיד, אנו ממליצים לחסום רק מודעות שלדעתך אינן מתאימות למשתמשים שלך.

למידע נוסף על סרגל הכלים לבעלי אתרים, כולל הוראות לתחילת העבודה, בקר במרכז העזרה שלנו. אנו מקווים שתכונה חדשה זו מספקת דרך שימושית לבדוק במהירות את ביצועי החשבון שלך בAdSense - ולנהל את חשבונך בזמן הגלישה באינטרנט. אל תהסס לשלוח לנו את המשוב שלך ואת הצעותיך .

-----
פורסם על ידי גרגורי בלוק -- הנדסת AdSense