האם אתה צריך להעניק גישה לחשבון AdSense לשותף עסקי כיוון שאתם מנהלים את החשבון יחד? היום, אנו שמחים לבשר לך שתכונה זו, שהייתה מבוקשת ביותר על ידכם, המשתמשים, נוספה לממשק AdSense.

מעתה ואילך, תוכל להזמין עמיתים או שותפים להיכנס לחשבון AdSense ולהפעיל דוחות, לנהל את פרטי התשלומים וליצור קוד מודעה. בנוסף לכך, תכונה חדשה זו לניהול משתמשים יכולה לשמש גם כדי לשנות את ההתחברות לחשבון Google המקושר לחשבון AdSense.

בשלב זה, אנו תומכים בשני סוגים של משתמשים בחשבון: מנהל מערכת ומשתמש רגיל. לשני הסוגים של המשתמשים יש גישה מלאה לממשק של AdSense, אך רק מנהלי מערכת יכולים להוסיף או להסיר משתמשים. כבעל אתר עם חשבון מאושר, רמת הגישה שלך לחשבון הוגדרה כעת ל'מנהל מערכת'. תוכל להזמין אנשים אחרים לגשת לחשבונך, להגדיר אותם כמנהלי מערכת או משתמשים רגילים ובמועד מאוחר יותר לשנות הגדרות אלה לפי הצורך.

לידיעתך, כאשר אתה מזמין אדם אחר לגשת לחשבון AdSense שלך, עליו להשתמש בהתחברות מאומתת לחשבון Google שאינו מקושר לאף חשבון AdSense אחר או יישום אחר. כמו כן, אין באפשרות Google AdSense לתווך במחלוקות גישה בין משתמשים. מסיבה זו, אנחנו ממליצים לנקוט משנה זהירות בעת שיתוף גישה לחשבון.

תוכל ללמוד עוד על הזמנת משתמשים ולקבל תשובות לשאלות הנפוצות ביותר ממשתמשים קיימים או מוזמנים במרכז העזרה שלנו.

אנחנו מקווים שתכונה זו תאפשר לך לנהל ולשתף את חשבון AdSense שלך בדרך יעילה יותר.


-----
פורסם על ידי ניק רדיצ'וויץ' - מנהל מוצר