מרכיב מרכזי בפיתוח של אסטרטגיה למודעות שמיועדות לרשת החיפוש, הוא הידיעה מה עושים מפרסמים אחרים ושימוש במידע זה כדי לבצע אופטימיזציה של מסעות פרסום, על מנת להשיג ביצועים מקסימליים. כדי לאפשר למפרסמים לקבל החלטות מושכלות וטובות יותר ביחס לאופטימיזציה, אנו משיקים את הדוח 'מדדי מכירות פומביות'.

בשלב זה אנו מציעים עמודות של נתח הופעות בדוחות של מסעות פרסום וקבוצות מודעות, המציגות את אחוז ההופעות שהתקבלו, בהשוואה למספר המשוער של הופעות שעבורן הם היו כשירים. אמנם דוח זה מספק נתונים חשובים ביחס להזדמנויות שהוחמצו באופן מצטבר, אך הוא מעלה גם שאלות נוספות - מי מתחרה במכירות פומביות נתונות, והאם ניתן לקבל את נתוני הביצועים ברמה מפורטת יותר?

בעזרת הדוח 'מדדי מכירות פומביות' תוכלו להשוות את הביצועים שלכם לאלו של מפרסמים אחרים שמתחרים באותה קבוצה של מכירות פומביות כמוכם. תוכלו לראות את התדירות שבה המודעות שלכם מקבלות דירוג גבוה יותר מזה של מודעות של מפרסמים אחרים בדף תוצאות החיפוש, ולראות באיזו תדירות המודעות שלכם מוצגות בהשוואה למודעות של המתחרים על סמך ההופעות המשוערות שתוכלו לקבל. מידע זה יכול לעזור לכם לקבל החלטות אסטרטגיות בבחירת הצעות מחיר, תקציבים ומילות מפתח, שכן אתם רואים היכן אתם מצליח והיכן אתם עשויים להחמיץ הזדמנויות לביצועים משופרים.

הדוח 'מדדי מכירות פומביות' מספק נתונים ברמת מילת המפתח, ומציע חמישה נתונים סטטיסטיים שונים: נתח הופעות, מיקום ממוצע, שיעור חפיפה, שיעור מיקום עליון ואחוז הופעות בראש הדף:

נתוני דמה בלבד
ניתן להפיק דוחות לגבי מילת מפתח אחת בלבד בכל פעם, והנתונים זמינים רק לגבי מילות מפתח העומדות בסף מינימלי של פעילות בפרק הזמן שצוין. אם אתם רואים את הסמל הבא (מדדי מכירות פומביות) לצד מילת המפתח בטבלת הנתונים הסטטיסטיים שבכרטיסייה 'מילות מפתח', פירוש הדבר שהדוח 'מדדי מכירות פומביות' זמין עבור מילת מפתח זו. 


הערה: דוח זה מספק מידע ביחס למפרסמים אחרים שמשתתפים באותן מכירות פומביות שבהן אתם משתתפים. אין זו עדות לכך שהמפרסמים האחרים משתמשים באותן מילות מפתח, באותם סוגי התאמה או באותן הגדרות אחרות של מיקוד, כמו אלו שבהם אתם משתמשים. המדדים שמוצגים ביחס למפרסמים האחרים מבוססים רק על מקרים שבהם המודעות שלכם הוערכו אף הן ככשירות להופעה. דוחות אלו לא יחשפו את מילות המפתח ששימשו בפועל, את האיכות או את ההגדרות ממסע הפרסום שלכם, והם לא יספקו תובנות לגבי מידע דומה ביחס למפרסמים אחרים.

אמנם כבר ניתן לקבל מידע זה על ידי ביצוע חיפושים בחיפוש Google - ומפרסמים רבים מנסים להעריך נתונים אלו על ידי סריקת המודעות שמוצגות, אך דוח זה יקל עליכם לגשת לנתונים ולהבין אותם. הדוח מוצע ללא כל עלות נוספת למפרסמים שמילות המפתח שלהם הניבו סף מינימלי של פעילות.

למידע נוסף על הדוח 'מדדי מכירות פומביות', בקרו במרכז העזרה של AdWords.

פורסם על ידי בהאנו נרסימהאן, מנהל שיווק קבוצת מוצרים, AdWords