לאחרונה ערכנו מספר שיפורים בדיווח של ,AdSense כדי לעזור לך למצוא מידע במהירות רבה יותר. דברים טובים מגיעים בשלשות, אז הנה שלושת העדכונים האחרונים שבוצעו בחשבונך:

 .1הצג דו"חות ביחס לכל הזמנים


בעת בחירה בטווח תאריכים בדו"חות שלך, כעת מוצעת האפשרות 'כל הזמנים' להצגת כל הרווחים, ההופעות והקליקים שהצטברו מאז שקיבלת את ההופעה הראשונה שלך. אם השתמשת בממשק AdSense הקודם, ייתכן שתזכור תכונה זו - כעת יש לה דף בית חדש גם בממשק AdSense הנוכחי.

 .2 גש במהירות לדו"חות מתוך הכרטיסייה 'המודעות שלי'


הוספנו קישורים מהירים לדוחות שלך מתוך הכרטיסייה 'המודעות שלי', וכך ביטלנו את הצורך לחפש יחידות מודעות או ערוצים בדו"חות שלך. בעת הצגת יחידות המודעות, הערוצים המותאמים אישית או הערוצים של כתובות האתרים שלך בכרטיסייה 'המודעות שלי', פשוט לחץ על 'הצג דו"ח' שמתחת לפריט שורה מסוים, כדי להציג את נתוני הביצועים של יחידת מודעות ספציפית זו או ערוץ ספציפי זה. תכונה זו יעילה במיוחד אם אתה מחפש נתוני ערוץ שאינו מקושר ליחידות מודעות בממשק, וכך תוכל לחסוך זמן.

 .3 הורד קבצי CSV בפורמט המקומי הנוכחי

בדיוק כמו ששינוי במיקום פסיקים או נקודות עלול לשנות את משמעות המשפטים, כך גם שינוי במספרים. כפי שאתה ודאי יודע, סכום הכתוב כ-$1,000.00 בארה"ב או בבריטניה ייכתב כ-$1.000,00 ברוב ארצות אירופה ודרום אמריקה. בעבר, רק הפורמט $1,000.00 היה זמין לדוחות הניתנים להורדה, והדבר יצר קושי למספר בעלי אתרים בינלאומיים שניסו לייצא קובצי CSV לצורך ניתוח הנתונים. כעת תוכל לייצא קובצי CSV עם נתונים בפורמט הרלוונטי, על סמך העדפת השפה שלך.

-----
פורסם על ידי ארלין לי, Inside AdSense Team